Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Rony, az Édes...

Szerintetek Rony, az Édes Négyes-ből, tényleg igazi tenyésztő?

Figyelt kérdés
Nekem nem tűnik annak...
2010. szept. 3. 09:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
rony csak a black big cock okhoz ért nem a kutyákhoz XD
2010. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért azt mondta h tenyésztő? xD Nem nézem ki belőle! :D És milyen kutyát "tenyészt"?
2010. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta. Bullterriert és Bulldogot. Arra kiváncsi lennék.
2010. szept. 3. 12:29
 4/15 Norczy ***** válasza:
valaki tudja a teljes nevét? Mert ha komoly tenyésztő akkor az alapján szerintem google-ban meg lehet találni valamit a ternyésztői múltjáról, persze ha nem önjelölt tenyésztő(szaporító).
2010. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyéki Veronika.. De semmi érdemlegeset nem találtam. Szimpla szaporító..
2010. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj tuti nem tenyésztő. Nem a külseje miatt mondom, hanem látszott mennyire érdeklik a kutyák, hogy azt mondta nem kell velük sokat foglalkozni, csak este kaját adni és ennyi. Ez elég sokat elárul róla.
2010. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"A papája egy imádnivaló, tündéri pasas, Kozsónak volt kire ütnie” – mondta Rony, aki a megélhetését kutyatenyésztésből finanszírozza."


Magyarul egy gusztustalan szaporító.

2010. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
26%
Én vettem már tőle kutyust!Egy tök normális csaj!Az e-dogon Bullterrier kiskutyákat hirdet! megtaláljátok!Minőségi kutyái vannak!Még,én is meglepődtem!Főleg azon lepődtem meg,hogy mennyire fer csaj!Aki nem ismeri,ne alkosson róla véleményt!Főleg,ne rosszat!
2010. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na, végre valaki, aki ismeri! Elárulod, hogy mi a kennelneve? Hátha van honlapja is!
2010. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hopp, megtaláltam! Nem törzskönyvezett kutyusokat árul. Mégiscsak megélhetési szaporító:

[link]

2010. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!