Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta, amit...

Van olyan kutyafajta, amit kifejezetten csúnyák találtok vagy féltek tőle, esetleg taszít? Ha igen melyik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 09:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
nincs
2021. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

Félni a német juhászoktól félek. Kicsinek fellökött egy,és majdnem megharapott:(

Pedig biztos csodálatos fajta,Anyukáéknak is volt és imádták,de én nagyon félek tőlük.

2021. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Mopszot csúnyának találom, de nem taszít egyáltalán. Amúgy emberszerető, kifejezetten barátságos kutyák
2021. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Imádom a kutyákat, nekem is van.


Viszont a mopsz és az angol bulldog számomra kifejezetten taszító kutyák. Pláne az utóbbi.


Lehet hogy picinek jaj de cuki meg miegymás, de a 99%-a kifejlett kutyaként nem hogy egyenesen ronda, hanem gusztustalanul néznek ki. Erre jön még az állandó krákogásuk meg röfögésük… Szerintem undorító egy fajta.

2021. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

A bulldogok taszítanak, a mopsz, a francia bulldog, az angol bulldog..


Félni az izmos kutyáktól félek, meg amelyik fenyegetően lép fel. A kínai kopasz sem egy szépség egyébként.. A legtöbb kutya mérettől függetlenül szimpi

2021. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
A nyomott orrú kutyákat nem szeretem annyira. Olyanok mintha szívlapáttal orrba lennének verve. A mopsz talán még kiskorában elmegy. De kifejletten alig van köztük szép.
2021. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Chihuahua

Számomra nagyon nem szépek. Persze közöttük is akad aranyos, cuki. De rondák.

2021. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

A kopasz kutyakat nem talalom szepnek, es hozzaerni is fura lenne.

Es a nemetjuhaszokkal vannak fenntartasaim, kiskoromban eleg csunyan megharapott egy az arcomon, csoda hogy nem vakultam meg, ugy bedagat, hogy par napig a szememet sem tudtam kinyitni. Nem felek toluk, mert mar nagyobb vagyok naluk, es tudnam hogy kell leszerelni, de nem a kedvenceim.

2021. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Amelyik sötétben sunyin meglapul majd hirtelen leugat.
2021. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
A csupasz kutyák.
2021. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!