Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap meghalt a foxi kutyusom...

Tegnap meghalt a foxi kutyusom. Mi történhetet vele?

Figyelt kérdés
Kinti kutyus de volt neki meleg helye( kazán ház) tegnap délelőtt még meg etettem evett is ivott is nem láttam rajta hogy baja lenne. Elmentem dolgozni erre a párom 5 órakor hív hogy nem él a kuytus ott fekszik a helyén. A szája véres volt és mellette még egy vércsepp volt. Meg ehetett valamit? Állatorvost kérdeztem ő mérgezést mondott de nem volt semmi arra utaló jele.
2021. okt. 27. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
patkányméreg okoz belső vérzést
2021. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Szegénykém egyem meg :(( Nem férhetett hozzá patkányméreghez, vagy más fajta méreghez? Mert lehet bele ehetett. Szomszédokkal nem vagytok rosszban?
2021. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem patkanyt evett.
2021. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

A rágcsálómérgek szándékosan nagyon keserűek ezt az ízt ugyanis nem érzi meg pl a patkány, viszont az ember, kutya stb kiköpi. Valószínűbb, hogy vagy másfajta mérget evett vagy valami olyan döglött / döglődő állatot ami rágcsálómérget evett.


Nekünk két macskánk járt így :(

2021. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
elmondom mi lehetett. mérgezett pakányt evett. Sajno a patkánynak nem lehet megtiltani hogy átmenjen és a patkánymérgek lassan hatnak
2021. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nálunk semmilyen méreg nincs. A szomszédba volt hogy át bújt már de ott is van kiskutya nem hiszem hogy ők is mérget tennének ki. Patkányt azt már fogott régebben akkor lehet most is ez történhetet. :(
2021. okt. 27. 20:21
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sajnálom, akkor tényleg ez történhetett :((( Értelmetlen veszteség :((( Szívem szakad meg.
2021. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi is nagyon sajnáljuk ha láttam volna rajt elvittem volna orvoshoz de semmi még jöttem el otthonról ugatta a szomszédot a másik két kutyusunkal.
2021. okt. 27. 20:31
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Én egyszer olyat éltem át a kutyával, hogy jött felénk a patkány, esze ágában sem volt elfutni előlünk. Felkaptam a kutyát, a dögbe meg belerúgtam, azután futott el. Megszokják az embert és már nem félnek tőlünk.
2021. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy feljelentést megérne! Ha felelős gazdának tartós magadat...
2021. okt. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!