Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téged is kinéztek amiért...

Téged is kinéztek amiért tenyésztőtől vásároltál kutyát?

Figyelt kérdés
Bezzeg a szaporítós kutyát egyik sem veti meg.
2021. okt. 28. 20:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de nem is mondogattam igazán senkinek. Van kutyám és annyi. Senkire nem tartozik, hogy honnan származik. Társat akartam, nem valamit, amivel fel lehet vágni.
2021. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Nem, elmagyaráztam nekik, hogyha laptopra az ember ennyit költ, akkor miért pont egy családtagomon spórolnék.
2021. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én sem konkrétan azzal dicsekszem, de megkérdezik, hogy honnan van, aztán a válasz mégsem tetszik.
2021. okt. 28. 20:24
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Ez érdekes. Nem emlékszem, hogy tőlem bárki megkérdezte volna, hogy hol vettem.
2021. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Az durva. Tőlem még azt is megszokták kérdezni, hogy mennyibe került...nem hogy azt, hogy honnan van
2021. okt. 28. 20:28
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem fogadtok örökbe menhelyről? Inkább vesztek valami belterjes ebet mert hogy "fajtiszta" 40-50 ezerért minthogy segítenétek az árva kutyákon akik pár hétre- hónapra vannak attól hogy elaltassák őket.
2021. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

6, tenyésztőről van szó, nem szaporítóról.


Egyébként ez a másik amit gyakran megkapok.

2021. okt. 28. 20:33
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, a jelenlegi kutyámon kívül mindegyik fajtatiszta volt, de soha senki nem kérdezte, hogy szapitól vagy tenyésztőtől.
2021. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%

Egy kutya. A nővérem is volt idióta és vett tenyésztőktől egy immunbeteg kutyát aki utána a haláláig szenvedett a kontár tenyésztés miatt.

Max csak olyanoktól vegyetek akikben tényleg megbíztok.

Szerintem nem etikus olyan üzletet támogatni ami beteg álatokat tenyészt ki és ad el.

És még mindig ragaszkodom az örökbefogadáshoz. A korcsok aranyosak és genetikailag is sokkal jobbak mint a fajtiszta társaik.

Ha van szíved akkor örökbefogadsz menhelyről.

2021. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Volt egy alomfajtam, igy megvettem tenyesztotol a kutyust, amikor mar alkalmas volt ra az ido.


Most emiatt komolyan szarul kene ereznem magam 6-os? Nem miattam van annyi kutya a menhelyen, en sose hagytam az allataimat szaporodni, sose dobtam ki oket, stb. Igy is lehet nezni a dolgokat es sajnalom, de nem fogok a sarokban sirni, mert nem fogadtam orokbe.

Macskam mondjuk van harom is, utcarol (de nalam bent vannak) ez akkor most szamit? :D

Istenem 🙈

Egyebkent tolem is kerdeztek mar, hogy honnan van a kutyus, de beszolasokat nem kaptam meg eddig. A hatam mogott passz, hogy mit beszelnek, de nem is izgat.

2021. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!