Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkínzás ez? Vagy csak...

Állatkínzás ez? Vagy csak kegyetlen halálosztás?

Figyelt kérdés

www.srbija. Blog.hu/2010/09/02/eleven_kiskutyakat_dobalt_a_folyoba_egy_lany_18


Engem ez úgy ledöbbentett, hogy ... most se jutok szóhoz. Nem így kellett volna megszabadulni a kutyuktól és ivartalanítani kellet volna a család kutyáját.


2010. szept. 3. 17:56
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

[link]

Na remélem így engedi.

2010. szept. 3. 18:00
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tényleg borzalmas amit az a lány tett! Amúgy nem akarlak bántani, de már ezt a kérdést többen is feltették.
2010. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
81%
Mind a kettő!
2010. szept. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
hátigen tényleg szörnyű és nem elfogadható, de azért ne legyenek illúzióink falun bevett szokás pl a kismacskák vízbe fojtása vagy fejen vágása születés után
2010. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a videót már tegnap is kitette valaki!Szörnyű,h. ilyen emberek vannak!Én végig sem néztem.És a lány részéről egy bocsánattal el van rendezve!Remélem lesznek a tetteinek következményei!Én addig ütném ezt a retket,amíg mozog az biztos!
2010. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
89%
Én tudod mit csinálnék ezzel a lánnyal?! Ugyanazt amit ő csinált a kutyákkal...,megfognám és a folyóba fujtanám,nem érdemel megbocsájtást akár falusi szokás akár nem,ez nem megengedhető,és elitélem!!!!:@ 29F
2010. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:
100%
Ez bizony kőkemény állatkínzás. Egyébként már keresi a hatóság a lányt állítólag.
2010. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
85%
Én falusi szokásnak tenném be, hogy egyék meg a gyereküket vacsorára a születést követően az állatölő pofák. Így legalább az állatkínzó selejt emberek kihalnának+kiélhetnék a ferde hajlamukat.
2010. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
85%
Bocsánatot kért? Az meg mi? Barom módjára viselkedik aztán van a pofáján bőr bocsánatot kérni? Mert az aztán enyhít az elkövetésen!
2010. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

18:02-esnek!

Jól mondod születés után, de nem mikor már több hetesek. Ha születés után pár órával vízbe fújták őket az sem ok, de még talán elfogadhatóbb (nem mindenkinek, persze). De azt sem teszi fel senki a netre, talán fel sem veszik videóra, ha kicsit több utód született, nemde?

Bocsi, ha nem vettem észre, hogy szerepelt már a kérdés.

2010. szept. 3. 19:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!