Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom megtanítani rendesen...

Nem tudom megtanítani rendesen sétálni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Vizsla kölyökről lenne szó, rokon sajnos nem bírt vele, ezért nekem adta. Ül, fekszik, pacsi, gyere, maradj parancsokat tudja ügyesen, nagyon gyorsan tanul és szerintem élvezi is. A gond vele, hogy egyszerűen nem bírom rendesen sétáltatni. Nagyon húz és erős is. Szerintem a szagokra megy nagyon, izgatott lesz és minden erejével azon van, hogy ne tudjam elvinni onnan. Nem lehet vele rendesen sétálni, egész úton ez megy.

Mit ajánlotok? Mit lehet ezzel kezdeni? Ha szagot fog nem is figyel rám, csak menne. Fogja is az állatokat ahogy tudja. Okos rokon olyan helyről vette ahol kimondottan vadászoknak tenyésztenek.



2021. nov. 4. 12:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%

Meg fiatal, kutyaovi mindenkeppen :)

Vagy egy jo magantrener. Nalunk csak maganoktato oldotta meg a huzast.

Vadaszkutyam van nekem is, szagok ot is elviszik.

2021. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!