Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlen a kutyám lábára...

Véletlen a kutyám lábára csuktam az ajtót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Véletlen a mancsa feletti részre csuktam az ajtót és nagyon megijedtem. Nagyon sántít vagy rá se áll. Nem érzem hogy eltört volna de nagyon felek hogy valami baja van. Tudok tenni valamit hogy jobb legyen neki?

2021. nov. 4. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
El tudod vinni allatorvoshoz, aki megnezi.
2021. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy yorki esetében? Azonnal orvos. Egy újfundlandi esetében ha holnapra se javul, akkor orvos. Gondolom nem rábactad az ajtót, hanem normálisan csuktad csak kicsit beszorult a mancsa. Kis testű kutyánál ez okozhat problémát, egy nagy testű kutyánál valószínűbb hogy fáj neki ahol megnyomtad, de semmi komoly nem történt (ezért írtam, hogy ha holnapra nem javul, akkor menjetek orvoshoz)
2021. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Bocsánat, #2 vagyok, most látom hogy ott van hogy sheltie, ez esetben mindenképp orvos, jobb ha megnézi
2021. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
ha eltört volna se éreznéd tapogatással....
2021. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Pihentesd, magától is meggyógyul. Ilyentől nem törik el, max megnyúlnak a szalagok és ez rohadtul fájhat neki, de ettől még nincs nagy baj.

Orvos is ugyanezt fogja mondani.

2021. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja, a saját kezét is pihentesse ha áthajt rajta valaki, hisz úgy sincs komoly baja... Már hogyne törhetne el.
2021. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Inkább nézesd meg állatorvossal fölöslegesen, mint hogy rosszul forrjon össze törés esetén, ha elhanyagolod.
2021. nov. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
A legjobb amit tehetsz az az, hogy állatorvoshoz viszed.
2021. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Milyen kutya? Mert én csuktam rá véletlenül a németjuhászom lábára az ajtót, de fél óra múlva nem is emlékezett rá. Ha yorkie lett volna, akkor vittem volna azonnal röntgenre. Pláne ha sokáig fájlalja.
2021. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!