Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mint mond a kutya, amikor...

Senior Séf kérdése:

Mint mond a kutya, amikor magas hangon ugat?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem azt, hogy vau.
2021. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Olyankor "sír" ha jól tudom. Valami baja van. Lehet fáj valamije, vagy ki akar menni, ha nincs ivartalanítva akkor párosodni akar, esetleg megijedt valamitől, vagy telihold van és azt ugatja. Az hogy mi azt vagy egy kutya szakértő vagy egy másik kutya tudja megmondani hogy micsoda.
2021. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet játékosság, idegesség, vagy kérlelés is.


Az én kutyám használja játék közben, így ugat a másik kutyának, ha azt szeretné, hogy kergesse. Így ugat nekem, hogy dobáljam a játékát.

Akkor is így ugat, ha mondjuk utazunk valahova és valaki kiszáll a kocsiból nélküle. Vagy ha meglát egy madarat kint, de zárva az ajtó.

Amikor jutalom falatot adok neki és nem akarja megcsinálni a parancsszót, akkor is így ugat.


Tehát izgatottság, játékosság, hiszti. Az hogy éppen melyik, az a további jelektől függ.

2021. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám akkor veszi elő a magas hangját, amikor egy másik kutyával azt akarja közölni, hogy "sok vagy, vegyél vissza, hagyj békén".
2021. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy gondolom, játékra invitáló a kutyám magas hangú ugatása. De mivel gyakorta az utca felé ugat így, pl., ha macskát, vagy kutyát lát, nem voltam biztos benne.
2021. nov. 6. 14:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Stressz, frusztráció, hiszti legtöbbször.
2021. nov. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!