Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám túltenni magam...

Hogyan tudnám túltenni magam a barátom kutyájának halálán?

Figyelt kérdés
Barátomnak volt egy amstaffja, nagyon hozzám nőtt, kedves, jó kutya volt. Két napja valami gyökér mérget dobott a kertbe és sajnos már nem lehetett megmenteni. 5 éves volt, én 3 éve ismertem. Nagyon megvisel a halála, ahogy a barátomat is. Hogyan tudnánk kiheverni a halálát?
2021. nov. 6. 14:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
23%

Reszvetem,de senki se tud feltamasztsni egy halottat. Szoval szerezzetek be egy ujat.


Nagyon sok amstaff var gazdara az illatos uton es egyeb hekyeken ! Nezd meg a honlapot.


De az amstaff nem kertbe kiteheto kutya! Fazik! Meg az ember testkozelseget igenyli!!!Plane ilyen kornyeken nem kiteheto,ahol kimergezik!! Ez fogadd meg legyszi!!


Nekunk is ilyen kutyank van,tudjuk ,milyen fazosak es ragaszkodoak.

2021. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
41%
34: állat elvesztésekor pont hogy az egyik legrosszabb dolog, amit tehet, ha szerez egy ugyanolyan fajtájút/kinézetűt. Állandóan a régebbi kutyát fogja látni benne.
2021. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
82%

Nekem segitett az uj kutya. Teljesen betoltotte az erzelmi urt es a szenvedest.


Ha vki megszokja az amstaff intelligenciajat,higgadtsagat ,lojalitasat a gazda iranyaba,akkor mas fajta mar nem kell. Ezert veszem alapnak,h ugyanolyan fajtat vesznek/fogadnak be!

2021. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!