Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kőbányán mincs valakinek...

Kőbányán mincs valakinek kölyökkutyája aki bandázna velünk délután 17, 18 óra körül?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nem tudom merre laksz, de a KöSZI mögötti futtató mindig vannak. Igaz, kicsit később (19-20).
2021. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Közel hozzá, én a Csajkovszkij parknál, ami mindig üres :( Akkor holnap megnézem hét körül! :) Hálásan köszönöm! :)
2021. nov. 8. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. Van kis kutyáknak futtató, és nagyoknak is. Összesen 3. Milyen fajta a kutyus?
2021. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 hónapos rottweiler. Járunk kutyaoviba, de az csak hetente kétszer van egy órát, s a Csajkovszkij, Halom utca 18-19 óra körül üres, az Óhegy parkban a gödör meg nagyon nyitott, félek onnan még világgá rohan :) S ott nagyon vegyes a társaság. Holnap megnézem a Köszi-nél, remélem lesz belevaló játszótárs :)
2021. nov. 8. 20:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk még az Ihász utcában ismerek futattót, ott is három van, ott még nem próbálkoztam.
2021. nov. 8. 20:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet még egyszer, óriásit játszott ma a kutyám s találkoztunk kölyökkel is! :)
2021. nov. 9. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Ha megyünk a futtatóba, a mi kuyánk is élvezi nagyon.
2021. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!