Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Grönlandi kutyát vagy amerikai...

Grönlandi kutyát vagy amerikai akitát vegyek?

Figyelt kérdés

Tavasszal tervezek kutyát vásárolni. Eddig amerikai akitát szerettem volna nagyon de közben meg láttam egy grönlandit és szintén nagyon megtetszett. A tapasztaltabb enberektől kérdezném hogy szerintük melyik fajta lenne a megfelelőbb?


Tudom hogy mind a két fajta elég nehéz jellemű , de tapasztalt kutyás vagyok , nem az első kutyám lenne.



2021. nov. 9. 19:02
A kérdező szavazást indított:
Grönlandi kutya
Amerikai akita kutya
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát ezt neked kellene eldönteni, én a grönlandit mondanám, de csak azért mert nekem szimpatikusabb.

Olvass mindkét fajtáról, mérlegelj, tavaszig lesz időd átgondolni és a megfelelő döntést hozni.

2021. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem belefogalmazni a kérdésembe hogy, ha valaki rendelkezik valamelyik fajtával az leírná ide a tapasztalatait? Az sokat segítene. Köszönöm!
2021. nov. 9. 19:14
 3/7 anonim válasza:
37%
Magyar vizslát
2021. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd össze a fajrára jellemző tulajdonságokat. Pozitívat, negatívat is. Mérlegelj, gondold át, rágd át a témát. A te kiskedvenced lesz, a te döntésed.
2021. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gröndlandi meg fog pusztulni ilyen melegekben :'(
2021. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát,neked kell tudni,hogy mit tudsz eltartani,ellátni megfelelően.

Utána a jellemzőket össze veted,ha tapasztalt gazda vagy akkor úgyis ki fogod tudni választani,hogy neked melyik a jó.

Meghát a mozgás igény az azért nagy kérdés.Szépnek szépek,de ezek a kutyák aktívak.Kertben és lakásban is igényelnek naponta 1-2 óra foglalkozást szinte biztosan.

2021. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
40 fokba idehozni kutyát. Csak ha légkondis házad van ha nem akkor kínzás neki ez a meleg. Nem ide lett kitalálva
2021. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!