Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gondolja egy gazdi,...

Miért gondolja egy gazdi, hogy jó a kutyájának, ha séta közben nem rá figyel, mással beszélget, telefonálgat, a kutya meg arra megy, amerre akar póráz nélkül?

Figyelt kérdés
Van a környékünkön (lakótelep) több gazdi, akik nem használnak pórázt (bár kötelező lenne). Azokkal nem is szokott gondom lenni, akik így is odafigyelnek a kutyájukra, foglalkoznak vele, tanítják, játszanak, be tudják hívni, mellettük megy a kutya, és össze is szedik a kutyájuk után az ürüléket. De vannak olyanok, akik egyáltalán nem figyelnek ilyenkor a kutyájukra, azt sem veszik észre, ha a kutya kakilt, az meg rohangál összevissza, megzavar másokat, behívni nem tudják a kutyát, és felháborodnak, ha mások szólnak nekik, hogy használni kellene a pórázt.
2021. nov. 10. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert idióta. Már egy másik kérdésnél is írtam, de egy ilyen "gazdi" kutyája marta össze az én pórázon sétáltatott kutyámat. Utána meg pampogott, hogy az ő kutyája nem bánt senkit....
2021. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Látom, jöttek lepontozni a felelőtlenek, akik basznak betartani hogy pórázon sétáltassanak. Drágáim: tudom, azt hiszitek hogy ti szabályok fölött álLtok, de nem, a téveszméitekkel ellentétben.
2021. nov. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Nincs poraz es a kutyakaka is ott marad!!! Szokd meg :)))


Te rendes ember vagy(?!) ... de nem vagyunk egyformak - en nem vagyok rendes.


Ellenben figyelj oda! En sem szolok hozzad, te se tedd!!! Mivel nem vagyok rendes talan meg is pofozlak ha sokat jartatod a szad :D

2021. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem hogy azt gondolja hogy ez a kutyának jó. Legfeljebb megmagyarázza magának, de a fő oka inkább az lehet, hogy nem fogja fel, hogy nem csak ő él a bolygón, lesz@rja a többi embert, csak magával törődik, a kutya is azért van neki, hogy őt szórakoztassa amikor kedve van hozzá, vagy mert jól néz ki hogy kutyája van.
2021. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Eddig 4 embert jelentettem fel miatta.Fotóval,videóval.

Csináljátok ugyan ezt.Nem érdekünk,hogy a saját kárunkon tanuljunk.Nekem egy ilyen sem a gyerekemet,sem a kutyámat nem fogja egy séta alatt megtámadni.

Kutya sz*rba se fogok lépni,mert más lusta disznó.

Túl nagy ár lenne,ha balesetből tanulna az ilyen gazda,tanuljon a pénzbírságból :)

2021. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
3maska (10:48) érik a tiltásod.
2021. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyelőre írtam a helyi illetékes járási hivatalnak. Legutóbb tegnap este sötétben történt ilyen, az elsődleges az volt, hogy a kutyámat lefogtam. Sokakat lehetne fotózni, videózni ezért, itt a környéken ez állandó probléma. Néha a helyi állatvédők járőröznek egyet, de ők nem jogosultak birságolni max figyelmeztetni, meg van épp elég munkájuk, főállás mellett önkéntesen végzik ezt az állatvédő munkát. Lehet, hogy bevetek egy akciókamerát, és azzal fogok sétáltatni, jobb ötletem nincs.
2021. nov. 10. 11:21
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
GoPro :D
2021. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem muszáj ahhoz póráz nélkül lennie egy kutyának. Vannak akik pórázon viszik, telefonoznak közben a kutya meg jó pár méterrel odébb a flexi póráznak köszönhetően, így ha a gazda az út egyik felén a kutya a másikon még köztük se lehet elmenni, mert ott a póráz :D


Nem hinném, hogy jó a kutyának, ha nem figyelnek rá, akár még veszélyes is lehet számára, megeszik valamit, elüti az autó.

2021. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
AKik szerint kutyáa nem kell póráz azok lennének legjobban megsértőde ha én csupaszon mászkálnék az utcán... Pedig az tényleg nem okozhat balesetet
2021. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!