Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudnánk csinápni a kiskuty...

Mit tudnánk csinápni a kiskutyával?

Figyelt kérdés
Bátyám ideállított egy kiskutyával, 8 hetes is alig van. Lelépett és most nem érem el telefonon. 2 gyerek (6 és 12) hisztiznek hogy tartsuk meg. Én nem érzem úgy, hogy rendesen tudnánk nevelni, mozgását intézni stb. Mit lehetne vele csinálni?

2021. nov. 11. 14:11
 1/8 A kérdező kommentje:
*csinálni
2021. nov. 11. 14:11
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Vissza a feladonak, ilyet nem csinal epeszu ember.

Nem veszi fel a telefont? Oke, akkor szemelyesen vinnem el neki a kutyat.

2021. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a helyi állatvédőket. Ők biztos adnak tanácsot.
2021. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

"Vissza a feladonak, ilyet nem csinal epeszu ember."


Nagyszerű ötlet! Biztosan lelkiismeretesen foglalkozna vele ezek után. Ha nem tudja elpasszolni valakinek, valószínűleg szegény kutya az út mellé kidobva vagy egy erdőben fának kötve végezné.

2. válaszolónak igaza van. Állatvédők.

2021. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem veszi fel akkor elvinném a házához és betenném a kertjébe/letenném a ház előtt/kilincsre rátenném a póráz végét.


Más alternatíva; facebookon ingyen elvihetőként feltenném.

2021. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Hát,add nekem.

Nekünk is van gyerek is,kutya is,de még elfér,amúgy is akartunk másikat.

2021. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

2-es vagyok.

Sajnos 4-es az van, hogy nem az en problemam, nem en akartam.

Most lehetek ezert szivtelen, de pontosan tudom, mennyire nehez egy kolyoknek is gazdit talalni, legalabbis ha meghatarozhatatlan keverek, pont 2 honapja csinaltam vegig es soha tobbet. Mindenki lerazott, allatvedok,menhelyek, szartak ram.

Aztan nagyon-nagyon nehezen, kb 2 honap alatt talaltam gazdit. Mindezt ugy, hogy se penzem se helyem se idom nem volt egy kolyokre, de az utcan talaltam, nem akartam otthagyni. Ha tudom, hogy ki hozta nekem az allatot, akkor en vissza is adnam neki es ennyi.

2021. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokatat, hosszú gondolkozás után úgy döntöttünk mégis marad.
2021. nov. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!