Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már olyan, hogy yorki...

Volt már olyan, hogy yorki szétszedett valamit a házban, amikor nem voltatok otthon?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves yorkim, benti kutya, eddig nem szedett szét soha semmit.

Nemrég megismertem valakit, akinek szintén yorkija van, mondta hogy semmi maradhat lent a földön, mert szétrágja.

Ez miért lehet?

Gondoltam arra, hogy neveléssel meg lehet akadályozni, de erre kifejezetten én sem tanítottam meg.



2021. nov. 11. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
A kutyáknak is van egy adott habitusa…. Az enyém is mindent megrág sajnos a nevelés is alig fog rajta imád ràgni szedni szét amit ér 😁
2021. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Nincs lefárasztva, unatkozik, vagy csak ilyen a személyisége. Anyám 2,5 éves dobbermanja mindent is rág, cipőt nem lehet elől hagyni. Az én csivava mixem egyedül akkor rágott, amikor fogváltása volt, azóta se semmi. Egyedül a játékkötelét rágja.
2021. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

Volt.

Barátnőnek szólva lett, hogy kutyájára gondot viseljen.

Még plusz egy hónapig tűrtem, aztán ment a háztól mind a kettő, vissza anyucihoz.

2021. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!