Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan viselik a kutyák a...

Hogyan viselik a kutyák a repülőutat?

Figyelt kérdés
Őket felengedik egy repülőgépre?

2021. nov. 12. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
légitársaságok az utastérbe nem, csak a csomagtérbe engedik zárt hordozóba.
2021. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem teljesen igaz, van, hogy felengedik az utasterbe is, de sulyhatar van. Legitarsasagtol fugg.
2021. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Légitársaságonként változik, van amelyiknél csak segítőkutyát engednek fel a fedélzetre. Amelyiknél nem csak segítőkutyát, azoknál van súlyhatár és/vagy meg van szabva, hogy max. mekkora lehet a hordozó mérete, de ez általában elég pici kutyát jelent (egyre emlékszem, amit megnéztem kíváncsiságból, valamelyik nagy légitársaság volt, ott max. 8 kg lehetett a hordozó és a kutya EGYÜTTES súlya). Egyébként a csomagtérben lehet szállítani, pontosan meg van határozva, milyen feltételekkel, milyen ketrecben, stb. Ez utóbbi szerintem borzasztóan stresszes lehet a kutyának.
2021. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Szerintem nagyon rossz, csomagként utazik.


Én nem merném így utaztatni. A fedélzeten, ott igen, de bőven a súlyhatár felett van.

2021. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. nov. 13. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Ismerosom utaztatott ki 3 kutyat. Rendben ment minden. De csomagterben voltak ami hangos es hideg. Kutyakon semmi trauma nem latszodott, ketto idosebb utazott mar tobbszor. A harmadik fiatal neki elso utja volt. De lelkileg nem razta meg.


De gondolom ez is kutya fuggo.


Mondjuk egy alapbol nagyon felos kutyat biztos nem raknek gepre csak ha nagyon muszaj. Pl kulfoldre koltozes.

2021. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!