Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érzékeny gyomrú kutyának...

Érzékeny gyomrú kutyának bárányos vagy halas tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Minőségi tápok híve vagyok, ismerem is őket nagyjából, ezért nem márkára lennék kíváncsi igazán, hanem, hogy halas vagy bárányos tápot javasolnátok csirkés helyett. Egyáltalán mi a különbség köztük a hatásukat nézve? Melyik mire jó leginkább? A bélrendszer normális működését melyik segíti elő jobban? Hasmenésre hajlamos kutyának kéne, aki az utóbbi időben éppen emiatt sokat fogyott.
2010. szept. 4. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

az enyém is érzékeny gyomrú. hurutos bélgyulladása volt, minden táptól váladékos hasmenése volt, mire rátaláltunk az Acana Bárány&Almára.

Tökéletes neki. Illetve emellé kap Orijen Redet.


Azért egy dokinak megmutathatnád. Antibiotikum és bélflóravédő szükséges, ha akkut a dolog, mert kiszáradhat.

A halas táppal én úgy vagyok, hogy egy kutya nem grizzly, hogy halat egyen... Az enyémnek nem is tetszett, mert iszonyatosan halszaga volt, büdös volt.

2010. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy, hogy bárányos vagy halas. Kipróbáltam mindkettőt az érzékeny gyomrú kutyámon. A bárányosat nem ette meg, a halasat imádja.

Vegyél neki 1-1 kilót mindkettőből. Amelyiket jobban szereti, azt vegyél neki a jövőben.

2010. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A halas való inkább az érzékeny gyomorhoz.

Konkrétan a mi már-már véres székletet okozó bélirritációból hoztuk ki a spánielünket azzal, hogy halas tápra váltottunk.

2011. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!