Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kutya honnan?

Golden retriever kutya honnan?

Figyelt kérdés
Goldent szeretnék tavasszal venni. Ki mit ajánl? Melyik kennel? Illetve kb.most milyen arban vannak? Nem kiállításra, nem munkara szeretnék kutyat. Valamint mennyivel elore kell szolni a kennelnek, kutyat foglalni?

2021. nov. 20. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, hívd fel a legközelebbi kenelt vagy keneleket és érdeklődjél!
2021. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, persze igy is lesz:) csak előtte kíváncsi voltam tapasztalatokra:)
2021. nov. 20. 19:16
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Goldiból elég sok van,és nálunk nem igazán jellemző a munkavonalas kennel,ha van is ők nem adnak ki csak vadászoknak és szervezeteknek.Apport kutyának,terápiás kutyának,segítő kutyának.. :)


Show vonal van,azokból a kennelekből tudsz szerezni hobbi kutyust.

Ők viszonylag drágák olyan..250.000ft környékén tudsz belőle beszerezni.

2021. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Szia!

Szerintem feljetsd el ezt a fajtát, borzasztó neveletelen, a szőre könnyen büdösödik, nagyon hullik és a szájszaga kikerget a világból. Én gyűlölöm.

2021. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Neveletlen? Ha nem nevelik minden kutya az.

Nem büdösödik,hanem kutya szaga van mint az összes többinek.Ha pedig büdös akkor begyűlik a bűzmirigy a sz*r minőségű kajától amivel etetik.

Hullik a szőre,ez igaz,de tudod van fésű és porszívó.

A szájszaga pedig fogkő,romlott fog,ínygyulladás és megint sz*r minőségű kaja eredménye.


Tanulság? Ne egy elhanyagolt,szarul tartott kutya alapján ítélj meg egy egész fajtát.

2021. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
De, egy jól nevelt, minőségi tápon nevelt golden retriver, ami 35 kg-os, büdös. Fingik, horkol, undoritó. Hidd el...
2021. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4-s!

Ezt amit leirtal, minden kutyarol/allatrol el lehet mondani. Az elottem iro teljesen jol elmondta.

En nem kezdo allattarto vagyok, volt mar kutyam, lovam, haszonallataim mindenfele. Ismerem a goldi fajtat annyira vakon nem vagyok.

Nalam minden allat a legjobbat kapjam, mind eledel, mind hely stb..

De köszi hogy leirtad ez is egy vélemény. Csak nem éppen helytálló.

2021. nov. 20. 20:41
 8/15 A kérdező kommentje:
Es aki ilyet ir egy allatrol annak nem valo! Ha egy goldival nem birsz el akkor nem kell kutya!
2021. nov. 20. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Fingik és horkol a kutya,büdös,és a szájszaga is undorító.

Ja,nagyon jól tartott kutya.Mit eszik,tescos/pedigree tápot,vagy háztáji maradékot,esetleg farhátot rizzsel?

Hagyjuk már.Nincs olyan fajta vagy kutya amelyik a fajtájából adódóan büdös.Elhanyagoltságból,rossz tartási körülményekből ered.

2021. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
A legtöbb kutyára vágyó ember nem tujda, hogy egy kutya fingik, büfög és büdös.
2021. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!