Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Koronavírussal fertőzöttek,mit...

Koronavírussal fertőzöttek,mit csináltatok a kutyátokkal a 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Nem igazán jó,ha most ilyen "én leszarnám és kimennék a helyedben" emberek írnának.

Se ki se be nem léphet senki az ajtón.Kis lakás.

3 napig tudta a munkatársam elvállalni,hogy hozza-viszi az ajtó elől a kutyát,de most már nincs szabad napja így neki kisgyerek mellett ez nagy macera,meg is értem,mégis egy aktív kutyám van aki napi 2x simán igényel sétát..Másra nem tudtam semmilyen formában bízni.Az öcsémre tudtam volna,de ő katona és jelenleg is szolgálatban van jó messze,így értelem szerűen most ez sem opció.


Úgyhogy elég sz*r helyzetbe kerültem..

Van esetleg olyan hely,ahová 2 hétre nyugodt szívvel elküldhetnék egy aktív kutyát? Még egy fuvart megoldani meg tudok,akár kisállat szállítóval,az nem gond,csak a napi ellátása lett nagyon nehézkes,ha akarnék se jutnék el az utca sarkáig se.


Vagy ti kert nélkül hogy tudtátok megoldani?



#koronavírus #Kutya ellátás
2021. nov. 20. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Van egy Facebook oldal, ami direkt erre van kitalálva, megpróbálom megkeresni. Ha esetleg valamelyik másik válaszadó ismeri, küldje már be, mert elfelejtettem a nevét 😅
2021. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Kutyapelus egy sarokba?

De vannak panziok is, nem tudom merre fele laksz.

2021. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerencsere en meg tudtam oldani, egyedul elek, de a szomszed, szuleim es baratok segitettek, ok vittek le a kutyat.

De ha ez nem igy lett volna, en panzioba adtam volna. Draga, de ha muszaj, akkor muszaj.

2021. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A panzió valóban jó ötletnek tűnik,ha van olyan ami 2 hétre is fogad és nem csak egy ketrecben lenne bezárva,mert akkor csöbörből vödörbe kerülne szegény ><

A pelus esélytelen,egyrészt egy tengernyit pisil másrészt szüksége lenne egy kis mozgásra is.:/


Tudom,nagyok az elvárások,de pénzért cserébe csak találok valakit/valamit.

A Facebook csoportot is megköszönném,minden lehetőséget feltúrok,hogy ne kelljen bezárva lennie velem..

2021. nov. 20. 20:37
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nincs iskola a közelben? Hirdetést kirakni - nyilván nem te -, hogy kutyasétáltatót keresel, fizetsz érte.

Kolléganőm az elveszett kutyusát kerestette így (is), hát ötvenen ugrottak egy kis zsebpénzért cserébe.

2021. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Én nem vagyok érintett, mert cicám van, de nálunk a lakótelepi csoportba egyszer kiírta egy középkorú hölgy, hogy ugyanígy járt, és rövid idő alatt tök sokan jelentkeztek, hogy "beosztás szerint" leviszik a kutyáját. :)
2021. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Nalunk tavaly a helyi kutyas csoportokban lattam ilyen jellegu posztokat mindig talaltak valakit, aki raert a kozelben es levitte a kutyust. Ha a kutyadnak nincs gondja idegenekkel, akkor en ezzel probalkoznek. Merre laksz? Ha nincs kulon kutyas csoport, akkor a varosnak, vagy a kozsegnek csak van.
2021. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Hát pedig én levittem a kutyát covidosan is, sőt boltba is jártam. Egyáltalán nem érdekel, ki kapta el tőlem, ha elkapta
2021. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk karantén alatt nem volt séta. Elég volt neki a kert.
2021. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Maya Bunnyheart ***** válasza:
90%
A ZöldEb- Kutyás Érdekvédelmi Egyesületet (Segítség gazdiknak karantén esetén) kell megkeresni ilyen esetben és ők küldenek önkéntest aki leviszi a kutyát, bevásárol, esetleg ha a gazdi kórházi karanténba kerül akkor arra az időre befogadja a kutyát/macskát/egyéb állatot. [link]
2021. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!