Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A legtöbb kutyára vágyó ember...

A legtöbb kutyára vágyó ember nem tujda, hogy egy kutya fingik, büfög és büdös?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 15:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbb társra vágyó ember nem tudja, hogy az ember fingik, büfög, és büdös?:)
2021. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Bemásolnám a kérdezőtől kapott privát üzenetet:D

"Hülye vagy"

2021. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Ja,mert te olyan rózsa illatú vagy és kiereszted a bőrödön a felesleges gázaidat.
2021. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki tisztában van az emlősök biológiájával, az ezt tudja. Tehát mondjuk 5. osztálytól felfelé ennyivel már illik kalkulálni 😂
2021. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem, nem tudja.

A legtöbb ilyen embernek nem volt előtte háziállata. Vagy ilyen udvaron tartott volt. Illetve bele.sem.gondolnak az emlősök közti adonlóságba.

Nevelt fiam 14 évesen tudta meg, hogy a kutyák szoktak fingani. Ami egyszerre vicces és szomorú.

2021. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Az előbbi kettőt csodával határos módon az emberek is csinálják. Utóbbi is előfordul mind kutyánál, mind embernél, ha nincsenek eléggé ápolva.
2021. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Alap esetben nem fingik és böfög a kutya, valószínű hogy nem megfelelő az emésztése, nem jó ennivalót kap. Nyilván az emésztéssel járnak néha gázok, de ha ez rendszeres és bőséges, az gond. És a kutya nem büdös, kutyaszagú. Semmilyen állat nem büdös, ha egészséges és megfelelően van tartva.
2021. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Családunk kedvence, ahol élnek kis és nagy lányok is, egy francia bulldog. Túl azon, hogy fingik, büfög és büdös, még hörög, horkol, fuldoklik, csámcsog is. Ezen kívül neveletlen, mégis mindenki imádja! Még a vele élő macskák is.
2021. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

#8

Na mondjuk engem személy szerint kiidegelne, ha hörögne, szuszogna a kutyám, én nem bírom az ilyen hangokat :D Mondjuk én pont ezért nem is tartok nyomott orrú fajtákat. De egyébként egy egészséges kutya nem büdös. Nekem az öreg kutyámnak volt már kegyetlen szájszaga, de az is csak a fogkő miatt volt(az ő korában már nem szedték le neki, mert nem szabad altatni).

2021. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Ennek a kérdésnek most mi lenne a lényege/értelme,hova szerettél volna vagy szeretnél vele kilyukadni?Mert szerintem sehova,ez csak szimplán provokálás.Én jelentettelek.
2021. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!