Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom oldalán van egy...

A kutyusom oldalán van egy nagy dudor. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom, hogyan kell képet csatolni, de megpróbálom leírni hogy milyen. Nem túlzottan “jön ki” a bőréből, de rá tudok fogni, olyan nagy, hogy a tenyerem így pont lefedi, kb mintha egy kisebb félbevágott zsömlére tenném a kezem. Nem közvetlen a bőrében van, olyan mintha a bőre alatt lenne eggyel, pfu hát ezt nem tudom máshogy leírni. Ha kitapogatom a bőre alatt, már jóval kisebb pukli, de keményebb is:/ nem fáj neki, nem is viselkedik furán. Ami a fura az az, hogy múltkor a háta közepén pont ilyen volt, de akkor is hétvégén volt és azt gondoltam hogy lehet csak beütötte, ha nem múlik orvos, de az teljesen el is tűnt mire következőleg jöttem haza (egyetemista vagyok így mostanában hétvégente látom). Erre most van megint egy az oldalán, mostmár jobban zavar.😞 Van valaki, aki hasonlóképpen járt? Jövőhéten itthon leszek, szóval ha nem javul holnapig vagy max keddig, felhívom az állatorvost, de nagyon remélem, hogy nincs vele komolyabb baj.😞

2021. nov. 21. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Tumor. Most még nem fáj az állatnak, de 1-2 napon belül már áttéteket képezhet.
2021. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Inkább kérj időpontot és vidd el, mert ezt nem lehet távgyógyításban megoldani! Sokkal jobb és biztosabb, ha a doki saját maga is látja, mert ki is tudja tapintani. Sokkal megbízhatóbb lesz a diagnózis! Ne sajnáld rá az időt, mert lehet, hogy a kutyus életével játszol!!!
2021. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem sajnálom az időt. Ő a mindenem, csak tudom, hogy vasárnap lehetetlen elérni bármelyik orvost sajnos.😞 Meg az a fura, hogy ez tényleg ugyan olyan, mint ami a hátán volt, tapintásra is, és az teljesen elmúlt hál’Istennek.
2021. nov. 21. 16:48
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Zsemle nagyságú daganat az legalább egy éve ott van már. Hol voltatok eddig? Miért nem vittétek orvoshoz?
2021. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs ott egy éve, leírtam, hogy a múlthéten nyoma sem volt. Mikor itthon vagyok állandóan vele vagyok, szerinted nem venném észre?! Legyen már eszed
2021. nov. 21. 17:03
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Csak állatorvos tud választ adni. Lehet, hogy biopszia kell majd.
2021. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne akarjátok már mindenáron temetni azt a kutyát! A rák nem ilyen. [link]
2021. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Így látatlanban nem tudjuk megállapítani hogy mi lehet. A tuti az állatorvos. Mihamarabb vidd el.
2021. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ezen mi lepontozni való van?!
2021. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat, holnap reggel szólok az orvosnak. Remélem, hogy csak egy jóindulatú zsírcsomó.🥺
2021. nov. 21. 18:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!