Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatok tudnak sírni?

Az állatok tudnak sírni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy tudnak reszketni mert egyszer megijeszetettem egy kutyát :( vagyis félt tőlem és reszketett :(
2021. nov. 21. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Persze. A kiskutyám egyből sír, amint egyedül hagyom, vagy ha valami nem tetszik neki. Pont úgy, mint az embergyerekek :D Nekik is vannak érzéseik.
2021. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%
Igen,tudnak.
2021. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Igen tudnak.

Nagyapáméknál mindig volt pár tehén,gyerekként ezért is szerettem náluk lenni.

Az egyik kisborját eladta valakinek.

Épp ott voltam náluk,elköszöntem a kisborjútól,és láttam a könnyeket szegényke szemeiben.

Ő tudta,hogy az anyukáját nem fogja látni többször,se minket.

2021. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Igen tudnak ők is. A kutyim is szokott néha, főleg ha megverem amikor rosszalkodik, de csak kicsit rásuhintok a fejére néha. :)
2021. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Talaltam egy serult vaddisznot. Eloszor megijedt de amikor latta, hogy nem fogom bantani >>> elkezdett sirni (konnyezni) ... szivem majd megszakadt - mentem is es megkerestem az erdeszt, hogy segitsen rajta.
2021. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Tudnak,persze.


De nem mindig sírás az amit annak nézünk,pl sok internetes videóban is visszafelé tüsszentő kutyákat mutogatnak sírás címszóval.

2021. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!