Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom jobbá tenni a...

Hogy tudom jobbá tenni a kutyám kint létét?

Figyelt kérdés
A kutyám egy tacskó keverék holnap lesz 5 éves. Már négy éve van nálunk viszont a szüleim soha sem engedték hogy a házban legyen hiába kérleltem. Kint egy óriási panel háza van, mindig tesze be neki egy régi bunda kabátot vagy van mikor sunyiba, ha senki sincs otthon behívom a házba hogy melegedjen. Eddig a teleket én szerintem simán bírta, viszont most már novemberben látom hogy vacog ezért mindig gyorsan tessékelem be a házába. Elfogadok bármit amivel melegebb lehetne neki a háza vagy linket is küldhettek nem sima kutya takaróval hanem valami melegítővel vagy nem tudom vagy valami, és bármi tippet fogadok, ha valamit ne csináljak vagy bármi:)

2021. nov. 22. 20:41
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
61%

A tacskó nem kerti dísznek való! Ha nem vagytok hajlandóak normálisan tartani, keressetek neki egy megfelelőbb gazdát!

Elég volt a sok ostoba, felelőtlen, önző emberből! Kell a tacskó, mert az ugye divatos, de megfelelően tartani már nem akarjátok...

2021. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
79%
Pont, hogy a kérdező megfelelően akarja tartani csak ellehetetlenítik. Mivel keverék gondolom valamivel nagyobb a bundája mint a fajtatiszta tacskónak, így bár nem megfelelő ugyan, de nem fagy meg odakint sem. A kuckója akkora legyen, hogy be tudja fűteni magának, ne legyen nála sokkal nagyobb. A bejárata is olyan legyen hogy ne süvítsen be a szél. Gyakran tegyél ki neki enyhén langyos vizet. Ha nincs elhizva picit növelheted a kalória bevitelt hogy szedjen magára kis pluszt télire.
2021. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
90%
Èn is hasonló cipőben járok,kb ugyan ez a sztori. Èn azt csináltam,hogy rossz mèlyhűtőből csináltam kutyaházat. Nagyon jól szigetel + fa lècekkel körbeszögeltem,egy pokróc van legalul ès rajta sok szalma. Ha találsz ilyen rossz vagy kidobott hűtőt abból nagyon jó házikót lehet csinálni. A szalma is fontos. Sokkal többet èr mint a pokrócok,ruhák.
2021. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim válasza:
21%
Ne vicceljetek! Még a chivavám is kint telel!!!!
2021. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

Igen, elég vastag bundája van, de mióta ivartalanítva van ahogy észrevettem fázósabb lett:(

Itt egy link nem tudom működik-e, de akit érdekel a kutyám

[link]

2021. nov. 22. 20:59
 6/60 anonim válasza:
32%
És tök jól éri magát! Persze van egy olyan helye hogy egy puhatakaróból rá egy szőr takaróból é srá egy vastag takaróból csinálok egy palacsintaszerű hajtás, ő meg bemászik. A leghidegebb napokon behozom és sír hogy engedjem ki. Persze ehez azt is tudnj kell hogy még rajta kívül van 3 kutyám , tök édesek, békében vannak, és régi kőólban matracon bundákkal takarom be őket vacsi után és reggel én ébresztem őket úgy hogy még csak ki se jöttek a takarók alól 😆😆😆szóval ne izgulj, nem halnak bele a kutyák, csak jól takargasd be őket. 😁😎
2021. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
88%
Ne ruhát rakj alá, az nem szárad ki: növeli a megfázás esélyét. Szalma kellene alá. Szigetelt ház kéne neki, de legalább hőfüggöny legyen a háza bejáratán. Véletlenül se rongy legyen a kutyaház bejáratán, az átázik, megint csak megfázhat, tüdőgyulladást kaphat a kutya.
2021. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
70%
[link] ilyesmi
2021. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Panelből van neki háza mert az jobb mint a fa vagy a többiek jobban szigetel, szerintem.
2021. nov. 22. 21:06
 10/60 anonim ***** válasza:
77%
panelből? Bocs a tudatlanságomért, de az mi? Mert nekem a panel a panelházat jelenti maximum...
2021. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!