Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
A kutyám 11 éves kistestű szuka. Az utóbbi időben egyfolytában vakarózik. Megnéztem de nem láttam, hogy bolhás lenne. VIszont annyira vakarózik, hogy a hasa alja, a farka tővénél már kezd sebesedni. Tegnap észrevettem, hogy állandóan iszik, és az étvágya sem olyan mint régen.
2010. szept. 5. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rühes, más kutyáktól elkaphatta vagy még a légytől is. Esetleg lehet allergiás valamire. Az étvágyáról: kapott féreghajtót?
2010. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Kapott féreghajtót nem olyan régen. Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a szőre nagyon de nagyon hullik!Kertes házban lakunk de a kutyának be és kijárása van. Szinte csomokban hullik a szőre, nem győzzünk utána takaritani. Korábban is volt persze de nem ennyire.
2010. szept. 5. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg rühes.

Sürgősen állatorvos!!

2010. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
esetleg allergia. A csirkehúsos tápoknál alakulhat ki allergia egy idő után.
2010. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Leginkább egy orvost kellene megkérdezni, ez már épp elég súlyos ahhoz, hogy orvoshoz menj vele.


Lehet gomba, ekcéma, allergia, rüh, vagy valamilyen más atka, stb.


Mi neten keresztül se diagnosztizálni, de gyógyítani nem tudunk.

2010. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvos! cukorbetegség is lehet.
2010. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!