Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az oribalm fülbalzsam tényleg...

Az oribalm fülbalzsam tényleg segít?

Figyelt kérdés
Be van gyulladva a kutyusom füle, és a doki azt mondta, hogy szep.15én tudom leghamarabb elvinni :/ (a megyében csak ez az 1 állatorvos van). Olvasgattam, és azt írták az egyik kérdésben hogy az oribalm nevü fülbalzsam segít. Ez mennyire igaz? Köszii
2010. szept. 5. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy segít-e nem hiszem próbáld meg kamillázni . amm mitől gyulladt be?
2010. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az off-ért, de melyik megyében laksz? Annyira hihetetlenül hangzik, hogy egyetlen állatorvos van az egész megyében. Előfordulhat ilyesmi a XXI.században, Közép-Európában? Olyan, mintha Fekete-afrika legeldugottabb zugából írnál :=(.


Remélem, lesz valaki, aki tud tanácsot adni a gyógyszerrel kapcsolatban. Ha megírod, hogy merre laksz segítek a közelben állatorvost keresni.

2010. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, sajnos létezik. Az ország Dunántúli részén nincs olyan sok állatorvos (nem nagyon tudsz válogatni), mint Pesten vagy az Alföldön. Ilyen helyzetben engem a guta ütne meg, és nem bírnék addig várni. Én javaslom bármennyibe is kerül fogd meg kutyust és vidd el egy másik orvoshoz minél hamarabb. Támpontnak adok egy listát - saját kezűleg szedtem össze neten, őket megbízhatónak mondták -, vidd el az egyikhez.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kicsit sz@rul sikerült a pdf-be exportálás. Bocsi!!
2010. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, amúgy Szlovákiában élek, Győrtől talán fél órányira egy kisebb faluban. Fürdetéskor kipottyant a vatta a füléből így amikor mostam a fejét, szegénynek a samponos víz belecsorgott, és most olyan barna, kellemetlen szagú váladék folyik belőle, és elég gyakran vakarja :/
2010. szept. 5. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!