Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó ötlet lehet vigasztalni...

Jó ötlet lehet vigasztalni ezzel a kutyusomat?

Figyelt kérdés

Tegnap meghalt az egyik kutyám, már nagyon öreg volt szegény. Van egy másik kutyusom, aki fiatalabb és konkrétan együtt nőtt fel vele, és most így egyedül maradt. Egész este vonyított és kaparta az ajtót, szerintem a kis barátját kereste, elvégre mindig együtt voltak, az utolsó percekig is ott ült mellette.

Arra gondoltam, hogy mivel az idősebb kutyusomon mindig volt ilyen időben egy pulcsi, azt ráraknám egy plüssre és odatenném a kisebbnek. Ez jó ötlet lehet, vagy csak ártok vele/összezavarom a másikat?


2021. nov. 24. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem aranyos ötlet, ártani biztos nem árthatsz vele :) Szegény kutyus, részvétem!
2021. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ne tedd. Az állatok is gyászolnak. Adj neki időt. Tudja, mi történt. Az én kutyám vagy 2 hétig vonyított, miután a cicám elpusztult... Foglalkozz vele többet, de hagyd, hadd gyászolja meg.
2021. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is segítene. Nekik is nehéz feldolgozni a társuk elvesztését.
2021. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy segít, de lehet hogy csak elnyújtod vele a kínlódását. Menj oda gyakrabban hozzá, simogasd meg sűrűbben mint szoktad: érezze hogy nincs magára hagyva.
2021. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A vonyítás jelen esetben nem keresés, hanem maga a gyász. Pontosan tudja, hogy a másik kutya már nem él! Ne zavard össze.
2021. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!