Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismerősöm kutyusa másfél éves...

Lolo98 kérdése:

Ismerősöm kutyusa másfél éves kan német boxer sok a széklete, viszont nem is eszik sokat. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Rossz minőségű a táp, májprobléma, epeprobléma. Vérvételt fog csinálni az állatorvos, 1-2 nap alatt kiderülhet.
2021. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Megemészti a lélegzetét, mivel fizikailag más nem lehet. Vagy butaságot írsz.
2021. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Akkor megtalálta a kimeríthetetlen anyagforrást, főleg ha többet szarik, mint amennyit megeszik, mert a semmiből állít elő anyagot.
2021. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Én is képben vagyok minden ismerősöm 😉 kutyájának korával, azzal, hogy mennyit eszik és mennyit ürít. Feljegyzést is vezetek róluk, mert fontosak számomra az ismerőseim kutyái.

Mivel eteti az ismerősöd 😉 a kutyáját?

2021. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Az elsőnek van igaza! Hitvány tápot eszik, amiben sok a ballaszt, amit nem tud megemészteni, tehát kb. csak átmegy rajta!
2021. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%
Tisztelt Előző! H a legsz..rabb kajából eszik keveset akkor sem fog belőle sok kijönni az azért megvan ugye??
2021. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
47%
Orvosnak addj le mintát és mondd el mit taoasztalsz.Szerintem csak nemveszed észre,mennyit eszik.Az én kutyusom szeret minden csalédtagtól evésnél kunyerálni mindenfélét.Amit kap normális kajaadag és amit még hozzá kunyerál úgy eggyütt hát ő is többször székell:) A lényeg,nemenjen a hasa vagy nelegyen szorulása mert az egyik sem túl jó.Kérdés,miket eszik.Szárazat vagy pl gulyáslevesből húsit:)Szerintem nincs ott baj,csak neked tűnik soknak.Biztis nagy bendője van.Nafy méretű kutyus?
2021. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Első körben kaja váltás.


Nem túl sok a rost tartalma a tápnak? Azt kéne megnézni.

Viszont ha már régóta egyfélét eszik és eddig nem volt baj. Akkor érdemes lenne kivizsgálni.


Nálunk attól volt sok kaki, vannak tápok amiknél 4-6 % is lehet meg több a rost tartalom ami igazából ballasztanyag. Szóval kaki sok lesz tőle.


Illetve ha tréning napot tartunk és sok a juti másnap az is növeli legalább eggyel a kakik számát.

2021. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ameddig nem valaszolsz kerdezo, addig csak talalgatunk. Tessek normalisan leirni a szitut.
2021. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elég érthetően leírta nem?? Ezért is kapott a normálisabbaktól megfelelő, a kérdés értelméhez illő választ: Kutyája naponta 20 dekát eszik és 1 kilót sz..rik. Sokan pedig jöttök a buta rosttartalmú válaszokkal.
2021. nov. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!