Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kell foglalkozni a...

Mennyit kell foglalkozni a 10-15 hetes kiskutyával?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Sokat. játszani kell vele, tanítgatni, hogy minél jobban lefáradjon fizikailag és mentálisan is.
2021. nov. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Napi több órát jelent ez, ugye?
2021. nov. 25. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Kutyafüggő. Te fogod látni mennyi az elég neki, mennyitől fárad el. Egyébként inkább sokszor keveset.
2021. nov. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 hetes kistestű kutyusom van, de folyamatosan játszana. Ha beteszem a helyére alszik, de kis pihenés után újra ki szeretne jönni játszani
2021. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az enyém is nagyon aktív, akkor gondolom az tök normális, ha napi több órát játszok vele.
2021. nov. 25. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Nekem 2 kutyám van, ők is nagyon aktívak voltak, le sem lehetett őket lőni. 10 perces szundiszünetek alatt teljesen feltöltődtek. Kis drágák
2021. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha több órát foglalkozol vele. De a későbbiekben is így kell lennie. Sajnos a legtöbben csak 1 évig foglalkoznak a kutyájukkal utánna már csak sétáltatják. Nagyon sok a rosz gazda ne legyél köztük.
2021. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én szeretnék vele sokat foglalkozni és felelősségteljes gazdi lenni, nyilván azért is vettem, de egy barátom megszólt, hogy mostanában csak a kutyával foglalkozok…hát istenem, egy kölyökkutyával sokat kell foglalkozni, nem? Főleg, amíg szobatisztaságra nevelés zajlik.
2021. nov. 25. 15:45
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Amennyi még nem megy a tanulás rovására.
2021. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!