Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyut?

Hogyan vegyem rá anyut?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h van egy tanya ahol rengeteg kutya van és az egyik nagyon a szívemhez nőtt (rossz állapotban vannak/soványak, vizük is koszos, mocskos,a bundájuk elhanyagolt , láncon bezárva vannak stb...)már újszülött korában is láttam ezt a kicsit mert apu munka társa a tanya tulajdonosa és elég sokszor van munka ebéd és erre hivatos az egész család és arra gondoltam h ezt a kiskutyát elhozom onnan és befogadjuk amíg nem találok neki normális gazdát vagy ha megbarátkozik velünk és elviseli a helyet mert nálunk benn lenne és nem lenne sok a három kutya(mert már van kettő) akkor én elvállalnám nagy örömmel

csak erre h vegyem rá anyut ? bármelyik megoldás jó lenne persze nekem jobban tetszene ha nálunk maradna mert mint említettem a szívemhez nőtt de a legfontosabb h neki jó legyen és most kb4-6 hós szval ez nem csak egy fellendülés mert még olyan pici és cuki stb...

segítsetek kérlek am ha ő eljön kihívjuk az állatvédőket csak az a kutyus ne kerüljön be a menhelyre mert ő nem bírná :(

s.o.s.


2010. szept. 5. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen körülményeknél még a menhely is jobb, szóval azt ajánlom hívjátok az állatvédőket minél hamarabb, és közbe, ha anyukád is engedi, akkor vigyétek el azt a kiskutyát.

Hogy vegyed rá? Ha megengedi igen, ha nem akkor nem...bizony ilyen az élet. 2 kutya az szerintem 1 háztartásban bőven elég.

2010. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen rossz körülmények között élnek, akkor én a többi kutyát is ugyanúgy sajnálom.

Az állatvédőknek valahogyan szólni kéne, tudom nehéz, mert a szüleidet nem akarod magadra haragítani. Az én környezetemben sem érti mindenki, hogy miért viselem nehezen, ha ilyet hallok, és miért szedem össze a kóbor kutyákat. Én már többet vittem kutyamenhelyre (nem sintértelep), nehogy azt hitt, hogy olyan rossz ott, legalább megvan az esélyük, hogy jó gazdihoz kerülnek. Mondjuk a kutyáknak jobb, ha oltva kerülnek be oda.

Egyébként hány éves vagy?

2010. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14/L
2010. szept. 5. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, hogy ennyi idősen a szíveden viseled a kutyák sorsát.
2010. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen településen laktok?? Azonnal riaszd valamelyik közeli állatvédő csoportot, mert ez nem állapot. Ne aggódj, nem az illatos útra kell vinned, én is tagja vagyok egy állatvédő csoportnak, az itt mentett állatok ideiglenes befogadóhoz kerülnek.
2010. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!