Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel reszelhetném le a...

Mivel reszelhetném le a kutyám karmát?

Figyelt kérdés
Van egy idős, keveset mozgó labradorom, így eléggé megnőttek a karmai. Állatorvos szerint nem kell levágni, mert nem olyan vészes, ráadásul fekete is, ezért nem látni, meddig vágható. Azt mondta, hogy esetleg lejjebb reszelhetném. Fájdalmat nem akarok neki okozni, de mivel úgy látom, hogy egy két karma már igencsak hosszú, azt se szeretném, hogy emiatt fájjon neki, ha rálép. Szóval az ilyen masszív, erős karmokar milyen eszközzel lehet reszelni fájdalommentesen?
2021. nov. 26. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

[link]


bár itt épp elfogyott

2021. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezzel nem tudom elrontani ugye? Mármint úgy értem, hogy túl reszelni.
2021. nov. 26. 08:30
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ez a legjobb, tartós, jobb, mint a csiszolópapíros, azt is próbáltam, hamar elkopott, pedig nekem kisebb kutyám van. Ez nem kopik el, és tölthető.

[link]

2021. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A Petnail vagy ahhoz hasonlók jók, a másik típus, amit az első ajánlott, gyenge. Egyébként nem lehet ezekkel elrontani, egyikkel sem, csak nem mindegy, meddig tudod használni, és mennyit fizetsz rá. Az első típusnál állandóan cserélni kell a fejet, az plusz költség, miután elfogy a doboz tartalma, és elég hamar elhasználódik (nem is tudom, hol lehet pótfejet venni). A másik típus gyémántfejes, nem kell cserélni, egyszer megveszed, és pont.
2021. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőnek még az is hátránya, hogy elemes, azt is állandóan venni kell bele. Hosszú távon drágább, mint a gyémántfejes változat, egyébként abból is van már olcsóbb, mint a Petnail.
2021. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. nov. 26. 10:16
 7/9 A kérdező kommentje:
A petnail oldalán azt írja, hogy főleg kis és középtestű kutyáknak van. Oké, egy labrador középtestűnek számít talán, de azért inkább nagy.. az enyémnek ráadásul tényleg elég erős és masszív karmai vannak. Ez nem lesz gond?
2021. nov. 26. 10:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A csiszolófej sapkája levehető, két lyuk van rajta, egy kisebb meg egy nagyobb, ha egyik sem lenne jó, akkor leveszed a sapkát, és tudod úgy is használni.
2021. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek
2021. nov. 26. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!