Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan, hogy Törpe...

Létezik olyan, hogy Törpe dobermann?!

Figyelt kérdés
Most olvastam a szuperinfóban, hogy eladó törpe dobermann kölykök és a szülő pár. Na de van olyan, hogy törpe dobermann? Az nem törpe pincher akart volna lenni? Mert úgy tudom abból tenyésztették ki a dobermann-t és valóban a kicsinyített mása, de akkor is az pincher lenne nem? Már azon gondolkoztam felhívom és elmegyek megnézni mintha venni szeretnék :D De alapból gyanús, hogy kölykök is eladók na meg a szülő pár is... Szóval tuti nem vennék, csak kíváncsi vagyok rá.
2010. szept. 5. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Nemtom h létezik-e de jó lehet:D
2010. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik.. törpe pincserre szokták mondani a törpe pincseresek..
2010. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen szaporító annyira hülye, hogy még a kutyája fajtáját sem tudja :S
2010. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy létezne,a hirdető csak jól át akarja vágni a nép fejét.A törpe pinscher miniatűr dobermannra hasonlít,de hogy külön törpe dobi lenne-e...?Én is kíváncsi lennék rá.Szerintem csak jó pénzért akarják eladni,egy jól hangzó néven(gondoljunk csak a panelban élő dobermannkedvelőkre,vagy csak azokra,akik nem engedhetik meg maguknak egy ilyen kutya tartását).Azért ha mégis felhívnád,vagy esetleg meg is néznéd,kíváncsiak vagyunk,mi a helyzet:O :)
2010. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mi ezt az ingerült tacskókra szoktuk mondani :)
2010. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mutlkor láttam egy rotwailer kutyust csivava méretbe. Aranyos volt nagyon egy ujságba volt, de biztos nem külön faj.
2010. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Nincs olyan, hogy törpe pincser - mert nincs nagy pincser.

A pincser olyan, mint a törpe dobermann, de nem a dobermann kicsinyítése.

2010. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na ha már ennyien kíváncsiak rá akkor felhívom délután megkérdezem az árakat és ha ebben a városban van (mert gyakran van, hogy a szomszéd településekről raknak fel hírdetést) akkor megbeszélek egy találkozót. Személyesen már úgy is felismerem, hogy pincherről van-e szó meg esetleg képet is tudok csinálni sunyiba :) Majd írok mi a helyzet!
2010. szept. 5. 13:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
13:13:van a normál méretű pincser és van törpe pincser,utóbbi nálunk gyakoribb.Nézz utána.
2010. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mini yorkie után jön a törpe dobermann.... Mi lesz a következő mini német dog ??

Am az a gáz h van aki el is hiszi h törpe dobermann , és megveszi :S

2010. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!