Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mintha mindent elfelejtett...

Mintha mindent elfelejtett volna a kutyám?

Figyelt kérdés

Majdnem másfél éves a kutyám, nemrég volt az első tüzelése (ivartalanítva lesz). Az elmúlt néhány hétben észrevettem, hogy mintha mindent elfelejtett volna, amin eddig dolgoztunk, és amiben eddig ügyes volt. A pórázon való szép sétálásra gondolok leginkább. Nehezen, de sok gyakorlással elértük a szép láb melletti sétát, azt is, hogy ne egyen fel mindent a földről, és azt is, hogy a "tovább" "hagyd", "lábhoz" parancsokra séta közben is elsőre hallgasson. Ezek mind tök jól mentek hónapokon keresztül. Miután stabillá vált ez a viselkedése, ha nem is mindig, de az esetek nagy részében megdícsértem, ha ügyes volt (szóban/jutalomfalattal).

Most konkrétan a fent említettek közül mintha mindet elfelejtette volna, feleszik mindent a földről, nem hallgat egyik parancsra sem.

Mit csinálhattam rosszul? Kezdjem vele újra ezeknek a tanulását?


2021. nov. 29. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

"Kezdjem vele újra ezeknek a tanulását?"

Igen. Bármiben is visszaesik a kutya, újra kell kezdeni a tanítását.

2021. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdeznék:


Történt valami rendkívüli? Nem tudom én - ugyan koronavírus van - de mondjuk olyan dolgokra gondolok mint:

-2 hónapra el kellett utaznod, és rábíztad valakire,

-rábíztad valakire, és az meghalt, így került vissza hozzád

stb.


Történt bármi ilyesmi?

2021. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Amikor az én kutyám tüzelt(azóta ivartalanítva van), akkor ő is megváltozott! Utána lenyugodott és minden rendben volt. tüzelés után 3-4 héttel állt helyre.
2021. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!