Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehetne valahogy megakadál...

Nem lehetne valahogy megakadályozni, hogy kutyákat házikedvencnek tartsanak az emberek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 16:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
18%
17-18. Így hogy társasházban élsz, már egészen más a gyermek fekvése. Társasházban szerintem sem feltétlenül való kutya!
2021. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem tetszik költözzön el egy lakatlan szigetre például, ott tuti nincs kutya. Problem solved.
2021. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
66%

Én inkább azt mondanám, hogy a kutyaiskolába járást és a kutya nevelésére való oktatást kéne kutyatartáshoz kötelezővé tenni, mint ahogy azt hiszem már Németországban is teszik. Az emberekre ugráló kutya egyszerűen csak nincs megnevelve (persze egy kölyökkutyától nem lehet elvárni, hogy ne ugráljon, de egy felnőttől már igen). Az a baj, hogy sokan úgy tartanak kutyát, hogy közben fogalmuk nincs, hogy neveljék meg, illetve az sem zavarja őket, hogy a kutya falkavezérnek hiszi magát és nem engedelmeskedik a gazdiknak. Pl. akármennyire is cuki és imádom a kutyusomat, nem alhat az ágyamban, mert a falkavezér ezt nem engedheti. Szerinted az emberek nagy része foglalkozik ezzel? Nem, összebújva alszanak a kutyával, aztán csodálkoznak, ha egész nap ugat, mikor egyedül van, meg nem fogad szót, szétrág mindent, neveletlen. Nem szabad elfelejteni, hogy a kutya nem babusgatni való plüssállat, hanem falkaösztönnel rendelkező lény és bizonyos szabályokat be kell tartani vele kapcsolatban.


A többi, amit írtál viszont nettó hülyeség, egy benti kutya nem büdös, a kinti sem, csak bundaszaga van.

2021. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
88%
Te voltál már kutya közelében? Csak mert az én szobakutyámnak finomabb illata van, mint a legtöbb embernek a villamoson, csak szólok :D
2021. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
91%
Az én kutyám tisztább mint néhány ember. Szobatiszta, és ő nem hullajt el taknyos zsebkendőt ezekben az időkben, ellenben néhány szomszéd igen, és fel sem szedi maga után. Ez engem jobban zavar.
2021. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
96%
Akkor minek tartsák,rabszolgának?De a kérdésedre is válaszolva:Nem,nem lehetne.
2021. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
91%
Nyuszikrol mi a véleményed Kérdező?Azokat lehet tartani?😋
2021. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
83%
Én meg a gyerekeket rühellem így mint te a kutyákat, mégsem fröcsögök így a gyűlölettől. Nem vállalok "oszt" kész.
2021. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
77%
Fejezd már be ezt a fröcsögést, borzasztó visszataszító. Nem is lesz így senkid. Borzasztó keserű vagy és kiállhatatlan.
2021. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
86%
A kérdező az egyik szokásos kutyagyűlölő az oldalon. Nem érdemes neki válaszolni, mert vagy hülye, vagy csak provokál. Észérvekkel ilyenekre hatni nem lehet.
2021. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!