Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehetne valahogy megakadál...

Nem lehetne valahogy megakadályozni, hogy kutyákat házikedvencnek tartsanak az emberek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 16:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
91%

"Ami érdekes hogy autóban lehet oket szállítani anélkül hogy valahogy rögzítenek oket"


Nem lehet, ugyanúgy kötelező őket rögzíteni, vagy boxban szállítani, amit rögzítünk, mint ahogy már hátsó ülésen is be kell kötni az utasoknak a biztonsági övet. Az én kutyámnak is van biztonsági öve.

2021. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:
95%
Fura, hogy ezek a magasröptű gondolatok 10 000 év után jutottak eszedbe, mert nagyjából ennyi ideje a 'kutya az ember legjobb barátja" :)))
2021. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetne valahogy megakadályozni, hogy ilyen és ehhez hasonló kérdéseket ne lehessen feltenni?
2021. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
81%
Az én szememben ha valaki nem szereti a kutyákat, vagy az állatokat, jó ember biztos nem lehet. Gondolom ha meglát a kérdező egy kutyát, felrúgná a fenébe, simán kinézem. Össze kéne kötni egy környékbeli kutyautálóval, aki azért utálja a kutyákat és fél tőlük, mert megtámadták kutyák. Érdekes, engem is háromszor támadtak meg nagytestű kutyák, mégsem félek. Képes idegen embereknek olyat beszólni, hogy rohadjunk meg a kutyáinkkal, meg hogy felrúgja (ezt nekem mondta). Megmondtam neki, ha én rugdosom meg, a temetkezési vállalkozó fog kijönni, nem a mentő. Azóta kerül.
2021. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
74%
Az én szomszédom kutyája olyan büdös, hogy ha kinyitom az ajtót és épp pár perccel azelőtt vitte/hozta sétából, bűzlik az egész folyosó. De ez nyilván nem a kutya hibája. A szomszéd egyébként sem az emberiség mintapéldánya, valószínűleg megszokta a kutyája szagát, és azt hiszi, hogy ha őt nem zavarja, akkor mást sem.
2021. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
42%
46 10 000 éve még nem éltünk modern társadalomban. Vagy ha mégis akkor sem tudunk sokat az akkori emberek életmódjáról, csak találgatunk.
2021. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
36%

@15

"Ennyi erővel be lehetne tiltani a gyerekeket is."


Be is van, nem vásárolhatsz és tarthatsz gyereket. Bizonyára még nem tudod, de képzeld, nem a gólya hozza, te szerencsétlen. Majd egyszer találkozol egy szerény igényű hölggyel és talán megtanít rá 😂😂😂

2021. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
95%
Na, megint a kutyagyűlölet... Ebben a kategóriában nincs más? Itt ennyi kutyagyűlölő ember van, vagy ezt egy darab nagyon szorgalmas ember csinálja?
2021. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
84%
#51 Hogy a rohadtéletbe ne lehetne már gyereket tartani? Te honnan jöttél? Állatkertből??
2021. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 A kérdező kommentje:
Első kérdésem kutya témekörben. Miárt gondoljátok azt kutyatartók, hogy mások is bírják az igénytelenséget?
2021. nov. 29. 18:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!