Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehetne valahogy megakadál...

Nem lehetne valahogy megakadályozni, hogy kutyákat házikedvencnek tartsanak az emberek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 16:11
 71/103 A kérdező kommentje:
Láttam legalább 20 kutyát lakásban és vagy nekem van nagyon komoly orrom vagy büdösek, mint a szar.... Utóbbi valószínű 10 ismerősőm szerint
2021. nov. 29. 18:51
 72/103 anonim ***** válasza:
46%
#74 a macskát is meg lehet tanítani, hogy ne ugorjon fel az asztalra. Persze a macskát nehezebb tanítani, a gazda távollétében azt csinál, amit akar, de ha a jelenlétében felugrik az asztalra a gőzölgő húsleves mellé, akkor a gazdával beszélj, ne a macskát hajítsd ki.
2021. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 anonim ***** válasza:
71%

74-es Nálam is repülne

Kidobnám mint macskát szrni😙

Nálunk a kertet tele szoktak fosni es hugyozgatni de az nem baj :D

Igénytelen sok macska tartó is

2021. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
96%

"Évek óta? Első kérdésem"


Igen, pontosan ugyanezt írom én is, hogy ez az első kérdésed, mert eddig válaszokban fröcsögtél. Azt ne hidd, hogy nem felismerhető a stílusod, meg a hülyeségeid. :D

2021. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 qkker1 ***** válasza:
95%
Már megint itt provokálod a népet?
2021. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy én megértem azt amit a kérdező mond. Szerintem akárhogy fürdeted a kutyádat akkor is van egy alap kutya szaga. Amíg nem volt kutyánk és bementem olyan házba ahol volt egyből megéreztem a tipikus kutya szagot. Értem én tisztán van tartva takarítva a ház stb de nekem is finnyás az orrom és érzem. Mióta nekünk is van kutyánk csak büdinek hívom mert akkor is büdös hiába tiszta. Na de anyám szereti úgy hogy ez van :D
2021. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
85%
Bizonyos kutyafajtáknak tényleg van egy szaga, ettől még eszembe nem jutna utálni őket, főleg nem ilyen undorító módon fröcsögni ellenük. Kérdező, téged netán kényszerít valaki, hogy kutyákat szagolgass? Vagy amikor anyádék levisznek a kutyafuttatóra, megszaglászod a seggüket, mert képtelen vagy ellenállni? Komolyan nem értelek. Nincsen kutyád. Mit foglalkozol azzal, hogy milyen szaguk van?
2021. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 October15 ***** válasza:
83%

Ok szóval a kutyák zavarnak így specifikusan, akkor gondolom ha a fent említett liftben mondjuk egy argentin teju-t találsz akkor az tök oké. :D


Íme az ábra: [link]


Amúgy tök cukik meg minden és asszem CITES II. szóval lehet vele kereskedni és nem minősül veszélyes állatnak Magyarországon úgyhogy engedély nélkül tartható emlékeim szerint, mondjuk 1,5 méter meg nem éppen illatos de legalább nem ugrik fel a húsleves mellé és határozottan nem ugat. :D

2021. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:
92%
#78 Istenem, de édes!!!
2021. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim ***** válasza:
91%
Jah, a macska kinyalja a seggét szarás után ès azzal a szaros nyelvvel nyalja végig az egész bundájat… te meg azt fogdosod.Jó igényes dolog, mondhatom… 👏👏👏helyedben csendben maradnék, tekintve, hogy a macskaszag az valami irtózatos, a lakàsodba szarik (fuj) és a nyelvèvel ràkeni a szart az egèsz testère, aztàn megy az àgyra… öszintén, egy olyan ember ne pofàzzon, aki gyakorlatilag mikroszkopikus macskaürülèkben èli az èletét.
2021. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!