Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lehetne valahogy megakadál...

Nem lehetne valahogy megakadályozni, hogy kutyákat házikedvencnek tartsanak az emberek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 16:11
 81/103 anonim ***** válasza:
69%
Majd mindjárt ideböfögi hogy Dettolt iszik, húgyozik, izzad ki a macskája, és egyèbként is mindennap takarítja a lakást Domestosszal. 😅
2021. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, hogy attól még, hogy valaki szereti a macskákat, miért kell a kutyákat utálni. Vagy fordítva. Amelyik állatot nem szeretitek, azzal ne foglalkozzatok annyit, aztán kész. Én pl. a macskát és kutyát, sőt, még a kígyókat meg a madarakat is szeretem. Mégsem lett tudathasadásom.
2021. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
30%
#80 Dehogy keni a szart a testére. Láttál te már macskát?? Ugyanolyan undorító módon fröcsögsz, mint a kérdező, csak a "másik oldalról". A macska amúgy nem a lakásba szarik, hanem az alomba, amit ki lehet takarítani. A saját bundádat szagolgasd inkább!
2021. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
84%
A felelotlen gazdaknak be kellene tiltani, de ezt hogyan vinne barki veghez? Az en kutyaimmal senkinek semmi baja, meg szomszedok sincsenek, akiket zavarna, nem mintha olyan sokat ugatnanak, szinte egesz nap bent alszanak.
2021. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
71%

Oho... megérkezett a kutya gyűlölő.

Jó sokáig nem voltál itt az oldalon. Mi történt? Hol jártál?

2021. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
75%
Hogy kenné már a macska a testére a szart?
2021. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
73%
86: Meg mit keresne az asztalon, meg a konyhapulton, a húslevesben? :D
2021. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
65%

Nos, úgy keni a bundájára a szart, hogy kinyalja a seggét, és szépen végig az egész testét. Így mosakszik. Vagy ti mit gondoltok? A vègbélnyàsa, amin kijön a kaki, az steril, ès nem maradnak ott fekáliadarabok? Dehogynem. Ettol fuggetlenul, engem pont nem èrdekel, h ki tart macskàt, èn nem tartanèk, de ez az èn dolgom.


Viszont szàmomra sokkal tisztább a kutyàm, amelyikröl tudom pontosan, hol hár, mit csinàl, nem nyaja a seggèt ès utàna a teljes testènek a felületèt fekáliàs nyelvvel.

2021. nov. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
41%

88: Szerinted a kutyád miben mászkál az utcán/udvaron? Szarban, hugyban, aztán engeded fel az ágyra. Vagy tán kis cipőt adsz rá, amit aztán levesz a lakásban/házban? Nyalogatja a pötsét, nuniját, utána meg adja neked a puszit.. milyen higiénikus. De buta vagyok, tudom, az ő nyáluk antibakteriális. :D

Lehetne itt nyomatni mindkét oldalról, de tök fölösleges.. ezer és egy dolgot fel tudnék még sorolni, ami miatt a kutya sem olyan higiénikus és tiszta, amit itt annyira szajkóztok. Te nem érzed, de aki nem kutyával él együtt az érzi, hogy igen is büdös a kutya, bármennyire meg akarsz győzni, hogy nem.

2021. nov. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
95%
Ostoba jószag vagy te!Még jó,hogy nem rajtad mulik,hogy lehet e kutyát tartani!Nálunk kettő is bent van.Ágyban alszanak velünk!😁👍
2021. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!