Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hányogat, megy a...

A kutyám hányogat, megy a hasa és habos a nyála a szájánál vittuk orvoshoz adott neki K-vitamint (mérgezésre gondol, de nem ehetett mérget sehol ezért furcsa) szerintetek van rá esély hogy túl éli? Holnap is visszuk mert a doki mondta!

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10%
Köszönöm, hogy leírtad, ami a kérdésben is szerepel, de én másik, hozzáértő orvosra gondoltam... ;)
2021. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor írd azt hogy másik orvoshoz..... és ja, leírtam, mert itt is sokan csesznek végigolvasni egy három soros kérdést is.
2021. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%

#12:

Húzzál már máshova kötekedni!

2021. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ne bántsátok egymást inkább itjatok privátba valamit hogy szerinetetk mi lesz
2021. nov. 29. 22:44
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

Mindenképp kellene neki hányáscsillapito, hasfogo. Kérdezzétek meg mivel etessétek ami számára kímélő eledel.

Van egy Calopet nevű paszta. Állatpatikában lehet kapni. Kérdezzétek meg, hogy ez adható-e neki! Ez amolyan "űrhajós " kaja, olyan állatoknak, akik betegek, minden van benne, vitaminok, nyomelemek..stb. Életben tartja az àllatokat egy par napig, ha betegek, nem tudnak enni, vagy keveset.. kerdezzétek meg neki jó-e, és mennyi kell belőle.

Jó lenne ha tudna inni a kutyus. Hanyastol, hasmenéstől kiszaradhat elég hamar.

Kérdezzétek meg azt is, hogy kell-e erőltetni az evést most. Es hogy mit egyen.

Ha hányingere van úgysem fog enni.

Azt is kerdezzétek meg (írjátok össze a dokinak a kérdéseiteket), hogy milyen gyorsabb lehetőségek vannak a mérgezés kimutatására ha az, és ha nem az van e lehetőség röntgent, esetleg vérvételt csinálni stb.

Minél hamarabb meg kellene tudni mi okozza, mert addig szenved a kutyus. Tartsátok bent a lakásban. Figyeljetek rá.

Ha ezek a lehetőségek nem állnak rendelkezésre a mostani allatorvosnal, akkor meg kell nézni az interneten, hol van hozzátok a legközelebbi jobban felszerelt kórház, vagy rendelő. Oda telefonálni, megkerdezni van e vérvétel, röntgen stb. Beulni a kocsiba és vinni. Az utazás alatt is figyelni. Nyugtatni, simogatni..ha nincs auto valakit megkerni akinek van.

Kitartást nektek. Foleg a kutyusnak! Foglalkozzatok vele sokat.

2021. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, írhatnánk hogy szerintünk mi lesz, csak zéró alapja lenen mindegyik véleménynek. A hasfogó nem feltétlenül jó ötlet, bár értem miért írta az előző, a kiszáradás lehetősége ilyenkor elég nagy.
2021. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%
Hasfogó mi? Mérgezés esetén...gratulálok. Plusz nem kell eröltetni az evést mert úgy sem fog. Az ivást lehet de enni nem fog még azt a pasztát se fogja megenni. Gondolom ha hánysz meg fosol neked is minden álmod az hogy ledugjanak a torkodon valami kaját amit utána úgy is kihánysz.
2021. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17


Gratulálok az értő olvasashoz. Bar nem is tudom min csodálkozom..

Nem tudják mi baja, az orvos mérgezésre gyanakszik , ezért kapott vitamint. De kivizsgalva nem volt.

Az evést meg pár nap után kell megprobálni, ha nincs hányás "ha hanyingere van úgysem fog enni" és jobban van, mert ha nem eszik még jobban legyengül.

Ilyen tüneteket meg okozhat ezer más betegség, pl máj probléma.

Latom elolvastad az első mondatot, és úgy érezted mindent is tudsz.

Szerintem a hülye is tisztában van azzal, hogy mérgezés esetén mit szabad, mit nem.

2021. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!