Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik kinti kutyát hoztatok és...

Akik kinti kutyát hoztatok és még pici,hol tartottátok?

Figyelt kérdés
Vettünk egy kaukázusit,9 hetes.Nyilván kinti kutyának szeretném majd,de most még bent van,mert félek,hogy el lopják.Nincs se garázs,se pince.Az alsó szinten van,de rengeteget pisil,kakil.😱Ti hol tartottátok a kutyát amíg kicsi?
2021. nov. 30. 09:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%

Te komolyan vettél egy kutyát?

Nem tartod kint félsz hogy ellopják, meg pincében akartad tartani amíg kicsi. Hát te beteg vagy. Inkább vidd vissza hátha valami épeszű gazdája lesz.

És igen pisil kakil mert még pici gondolom babakorodban te sem járkáltál a wchez. Nem is tudom mondjuk meg kéne neki tanítani hogy kintre pisiljen. Ilyen nehéz lenne ezt kigondolni magadtól?

2021. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Van már háza,vadonat új.Egyenlőre nem akar bemenni.Ki szoktuk vinni,már csak azért is hogy inmerkedjen a területével.
2021. nov. 30. 15:06
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
9-es vagyok. Amikor a kutyám hozzám került, 6 hetes volt(az utcáról szedtük össze, valamelyik utcakutya szülte), én azt csináltam, hogy elkerítettem egy helyet neki az udvaron,ahol a háza volt,nem túl nagy helyet,hogy bemenjen a házába,de nem is kicsit,ki tudott jönni,tudott járkálni. Ezt nem kell 0-24-ben alkalmazni,csak például éjjel vagy ha nem vagytok otthon. Tegyetek be neki ételt és vizet + valami játékokat,nem lesz probléma vele. Legalább nem a házban fog mindent összepisilni/kakilni. Kaukázusi,nem fog megfázni,a házába próbáljátok meg becsalogatni valahogy,finom étellel, játékokkal,meg fogja szokni,ha látja, hogy máshova nem tud elhúzódni.
2021. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A kutya házba mindenképp tegyetek szalmát. Gondolom olyan méretű a ház, amit felnőtt korában is tud használni, tehát a kölyöknek még nagy, amit nem tud befűteni (ha nem szigetelt akkor alig ér valamit, éppen csak nem ázik és a széltől véd, de azt soha nem fogja befűteni nagy korában sem) szóval amíg kicsi addig mindenképp legyen szalma alatta, abba ahogy belefészkelődik, őt fogja szigetelni. A kaukázusi nem fázik meg, de egyedül van, nincs mellette senki akivel össze bújjon és melegítsék egymást, így viszont kölyök korban lehet ebből probléma.
2021. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért van bent,mert nem akarom,hogy baja legyen. :)) Igen màr nagy házat vettünk ,olyat ami felnőtt korábannis jó lesz.A tenyésztő mondta,hogy nem kell szigetelt ház.🤷Most is ha udvaron vagyunk vele,hiába kicsi,liheg.Tehát fázni nem fázik.A fűtést lent lezártuk miatta,hogy jol érezze kagát,mert neki tul meleg van.Szóval őket mindenki kint tartja,hiána kölyök.A problémám az,hogy amíg kicsi nem tudom hova tenni,csak bent tudom tartani...extra sokat pisil egyébként és nem győzöm már a követ mosni.
2021. nov. 30. 17:12
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bent tartottam végig, amíg kicsi volt. Gyakran kell kijárni vele, a szoba tisztaságot meg kell tanulnia, magától nem fog rájönni szegényke. Persze ettől függetlenül balesetek vannak. Amíg kicsi volt, én is napjába többször takarítottam, de hát ez ezzel jár.
2021. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!