Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért engedik sokan meg, hogy...

Miért engedik sokan meg, hogy a kutya megnyalja a szájukat, arcukat?

Figyelt kérdés
Főleg, hogy nyalja a fenekét meg más dolgait... Sosem értettem.
2021. nov. 30. 11:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%
Kiskoromban, mikor anyu nem látta, mindig engedtem hogy a kutya puszit adjon, én is adtam neki összevissza. Semmi bajom nem lett. Néha ma is előfordul, hogy véletlenül megnyalja az arcom, ma már azért lemosom 😀 A válasz az hogy szeretetből.
2021. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
57%
Téged ez miért zavar?
2021. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne engedné? Mert te undorodsz tőle? Köztudott tény, hogy a kutya nyála nem ártalmas az emberre. (kivéve, ha komoly betegség okán gyenge az immunrendszer)

Az viszont igen, ha minden természetes dologtól undorodsz és buborékban élsz.

Az emberek szájában nagyjából 400-500 baktériumfaj van, a kutyákéban kb. 400, a macskák szájában további 200. Ezen az elven sokkal undorítóbb ha a párom nyála kerül a számba, pedig szokott, elhiheted :D

2021. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
76%
Nekem többször volt, hogy "idegen" kutya megnyalta, nem engedtem, de gyorsabb volt nálam :'D Nem lett bajom tőle.
2021. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%
10 éve nagy kutyás vagyok, imádom őket, de a válaszok itt eléggé megleptek. Én sosem hagyom, hogy megnyalja az arcomat, főleg azt nem, hogy a szám közelébe kerüljön a nyelve. Szerintem gusztustalan, a kutya az állatom, nem a párom, hogy csókolózzak vele.
2021. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
80%
Max az arcomat, azt is megmosom utána azonnal, de a számra legfeljebb véletlenül. Mivel tényleg mindent a szájukba vesznek, a bacik még a hagyján kategória, de férgességet is átadhatják, miután esetleg megnyaltak egy kupac xart, vagy elrágcsáltak valami madár tetemet séta közben.
2021. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
60%
Akik ennyire ódzkodnak a kutyitól, biztos, hogy nem homokoztak gyermekkorukban 😅
2021. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
52%

A kutya nyala nagyon savas. Minden bakteriumot megol.

Ha megnyalja a szad,azzal fertotleniti.


Ha megnyalja a szam,azzal maga fole sorol a rangsorban. Ez jo,fogadni kell a puncsolasat!! Ez a szofogadasanak alapja,hogy maga fole soroljon es fonoknek tekintsen.


A szajnyalas es ritualis viselkedes: a feljebbvalosagom fejezi ki.


A kutya feneke kamilas kozben kifordul kisse es ahol a kaki kijon,az a belszakasz visszafordul befele,azaz a kulso resz nem erintkezik a kakival. Normal egeszseges szeklet eseteben.

2021. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
70%
Az agyam eldobom,megmagyarázzák! Van kutyám,macskám is és mindig patyolat tiszta a s...gge. De nem azért,mert kifordul,meg ilyenek,hanem,mert tisztára nyalja. Én is beengedem,szeretem,stb,de az arcomat nem engedem,hogy megnyalja.
2021. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%
Én undorodom a gombától, gyűlölöm, úgyhogy mindenki aki gombát eszik undorító. :) ugyan ezt a logikai elvet követitek ti is.
2021. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!