Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért engedik sokan meg, hogy...

Miért engedik sokan meg, hogy a kutya megnyalja a szájukat, arcukat?

Figyelt kérdés
Főleg, hogy nyalja a fenekét meg más dolgait... Sosem értettem.
2021. nov. 30. 11:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
48%
Kicsikorom óta kutyákkal nőttem fel, és ezzel csak erősödött az immunrendszerem. Amúgy meg neked nem mindegy? Óbégass a szomszéd marikának meg ezeknek szerintem még őket sem fogja érdekelni. Én is megengedem a kutyàmnak hogy nyalja az arcomat meg ilyenek, azt makk egészséges vagyok. Ha félsz bújj el egy pincébe azt maradj is ott nehogy véletlen megnyaljon egy kutya ámen
2021. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
68%
Nyalja a feneket? :) Kepzeld az emberek meg szopkodjak egymast, meg is puszilkodnak :)))
2021. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
65%

22+

Kiveri a farkat utana meg kezet fog veled :DDDD

2021. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
54%
Az állatok kategória nem azért kapta a nevét mert állatokról szól hanem mert állatok járnak ide. Ezeknek teljesen természetes a nyelves csók az állattal, az hogy az állatok a konyhapulton járkálnak végigtaposva az ételt, majd egy ágyban alszanak velük. Hogy ez mind milyen kurvár@ helytelen az valami elképesztő. Én több kutyát láttam már szart enni mint embert, de örülök hogy egyesek képesek párhuzamot vonni az emberek és állatok baciflórája között...
2021. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, éppen így látom. Nem csak hogy szart esznek a kutyák, de bele is hemergőznek, aztán a szaros bundájukkal fekszenek az ágyba. Higiénia 0.
2021. nov. 30. 20:56
 26/34 anonim ***** válasza:
42%

24-es, a gond az, hogy nem tudod megérvelni a véleményedet (no para, az emberek 70%-a képtelen erre), majd amikor már nem válik be az "undorító mert csak", akkor jön az, hogy mesét gyártasz, hogy úgy tűnjön: igazad van.

Ki beszélt arról, hogy nyelves csókot ad bárki a kutyájának?

Ki beszélt arról, hogy a nyelves csók egy állat és ember között normális és elfogadható?

Ki beszélt arról, hogy az állatok a konyhapulton járva tapossák az ételt?

Miért gond, hogy párhuzamot vonunk az ember és az állat baciflórája között? Akármennyire is felsőbbrendűnek tartod magad, te is nagyrészt ugyanabból állsz mint a kutya, csak más összetételben.

És képzeld, azzal a szájjal adok puszit anyámnak, amivel amúgy kinyalom a barátnőmet, ahogyan a kutyám is azzal a szájjal nyalja meg az arcomat, amivel a szart eszi.

Mégsem kenem össze anyámat a párom nedveivel és nem keni össze az arcomat a kutyám szarral. Sőt, értelmes embernek ez eszébe sem jut, csak nektek.

Undorító, ahogyan kiforgatjátok a semmit, egy értelmes érvetek nincs, és közben felsőbbrendűnek tartjátok magatokat.

Közben süt rólatok, hogy két értelmes mondatot nem tudtok összerakni.


Nem akarom idehozni a politikát, de a vesémet tenném arra, hogy Fideszes vagy.

2021. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
57%

"És képzeld, azzal a szájjal adok puszit anyámnak, amivel amúgy kinyalom a barátnőmet, ahogyan a kutyám is azzal a szájjal nyalja meg az arcomat, amivel a szart eszi."


Ezt megkönnyeztem, olyan szépen leírtad. Iskolapéldája ez a putriban szocializálódásnak. Semmelweis népe mi lett veled...

2021. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
66%
Láttam egy dokumentum filmet, mely szerint a kutya nyálában sokkal kevesebb baktérium található, mint az emberében. Tehát, ha egy embert megcsókolsz (ismerkedés, randi stb.), sokkal nagyobb veszélynek teszed ki magad, mintha a saját (oltott, egészséges) kutyád szájon "puszil".
2021. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
26%
Ezért kell mindenkivel is nyalakodni, csókolózni, orálozni, és akkor annyira erős lesz a flóra, hogy egy kis kutyi már lehetetlen, hogy megfertőzzön bármiféle kórral
2021. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
18%
Micsoda meglepetés, hogy megint jött válasz, de érdemi érv nem. :) Megint csak a személyem támadás.:D bohócok.
2021. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!