Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha ugatós a...

Mit tegyek, ha ugatós a szomszéd kutyája?

Figyelt kérdés
A szomszéd hajnali 3:30-kor indul munkába azzal együtt kirakja a kutyákat. A kutyák ez után folyamatos ugatásba kezdenek. Tacsikról van szó, szerintem fáznak+az egyik teljesen vak, így megértem,h minden apróságra ugatni kezd, DE..... De én nem akarok minden reggel 3:30-kor kelni. Beszéltem a szomszéddal. Kértem,hogy tartsa bent a kutyákat, akár egy benti kenelben, így nem tesznek tönkre semmit, vagy felajánlottam, hogy adok szalmát, hátha azért ugat, mert fázik, azzal jól meg lehetne tömni a házát. Az enyémek imádják, ki sem dugják az orrukat, benne hemperegnek. Mindenre nemet mond. Imádom az állatokat, de sajnos ott tartok lassan, hogy ezekre nem tudok szeretettel gondolni :(
2021. dec. 1. 05:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
10%
A kutya dolga az, hogy ugasson.
2021. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%

#20

Na te tipikusan olyan válaszadó lehetsz, akinek még sosem volt a szomszédságában éjjel-nappal ugató kutya. Addig lehet osztani a szent szöveget, amíg nem éltél át hasonlót. Nyilván nem a kutyát utáljuk emiatt, de attól még kva idegesítő és ha a gazdája nem érti meg, akkor valami megoldást csak kell találni.


Aláírásgyűjtés, jegyző, feljelentés állatvédőknél (állatkínzás miatt, mert tacskó ilyenkor nem kintre való).

2021. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%
#23 de van a szomszédomban egy kutya aki szintén szeret sokat ugatni éjjel. (Németjuhász) Nem mondom hogy nem idegesítő, főleg nyáron mikor az ablak nyitva van, de valahogy nem tudtam rá sosem haragudni. A gazdával már beszéltünk, azt mondta nagyon sajnálja, próbálja leszoktatni róla. De egyelőre sikertelenül. Mindegy, a lényeg az hogy valami olyan megoldást kell találni, ami nem mérgezés, meg nem a szomszéd agyonverése erre akartam kilyukadni. (20as voltam)
2021. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!

Köszönöm azoknak, akik próbálnak segíteni valamilyen úton-módon.

Én ivartalaníttassam a szomszed kutyáját? Remek :D nincs fölösleges több tízezrem :D

Az en kan kutyám ivartalanítva lett. Szegény rejtett heréjű volt, fennállt a hererák kockázata.

Az ultrahangos sípoló nyavalyát nem szívesen vetném be, attól az én kutyáim is szenvednének. A jegyző jó ötlet. Olvasgattam is ez ügyben, sok helyen írják, hogy kell videó. Nem gond, minden reggel tudok csinálni. Majd az ablakból teszem, nehogy az legyen, hogy engem ugat a kutya, hogy kimentem.

2021. dec. 1. 10:49
 25/29 anonim ***** válasza:
15%

Meg egy nagytestu kutya is fazik ilyen hidegben kinnt.


A szalma a minimum lenne.


A testvere se erti meg ezt?

2021. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
29%
Jól hangzik a terv! Sok sikert! Majd értesíts bennünket a sikeres kimenetelről!
2021. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Testvére sem. Meg sem hallgatja a nő vérét, nem csípik egymást, pedig aranyos nő, csak az öccse egy f... buta pasi. Ezt tenyleg meg lehetne oldani egy benti kennellel, ahogy a nővére is kennelben tartja bent az ő kutyusát.
2021. dec. 1. 12:17
 28/29 anonim ***** válasza:
7%

"Mit tegyek, ha ugatós a szomszéd kutyája?"


Ugass hangosabban ... attol majd megijed es csondben martad :)))

2021. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Abbamaradt az ugatás, legalábbis nem hallom olyan gyakran. Nem, nem lett semmi baja a kutyának, él és virul, ahogy a "gazdija" is, mégis csend van. Megkönnyebbültem és kialudtam magam :D
2021. dec. 12. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!