Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a Magic Bernese Kennel?

Milyen a Magic Bernese Kennel?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék már egy bernit. Elötte kétszer is volt már nekünk (nem egyszerre). Sajnos nem rég elhunyt. Most nézzük a kenneleket és nem tudunk könnyen választani. Törzskönyves kiskutyát szeretnénk. Nekem a nézettek közül a Magic b. k. tetszett a legjobban. Nektek mi a véleményetek róla? Szerintetek megbízható?

2021. dec. 3. 06:24
A kérdező szavazást indított:
Megbízható, nyugodtan hozz innen kölyköt
Nem túlságosan igényesek, keress egy másik kennelt
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Youtubera írd be hogy berni pásztor dogcast tv, ott meginterjúvolták a Magic Bernese kennel tenyészőtét, nagyon szimpatikus a hölgy gondolkodásmódja számomra. Egyébként személyesen ismerek kutyákat a kennelből, a gödöllői kutyafuttatóban még találkozokat is ,,rendeznek" a tőle kikerült kutyákkal. Nagyon szépek a kutyái, én csak ajánlani tudom.
2021. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én már évek óta követem figyelemmel a kennelét. Mindig csodálatos kölykök kerülnek ki az almokból. Az előttem szólóval teljes mértékben egyet tudok érteni. Egyébként nyugodtan keresd fel a tulajt, mivel kölyök vásárlás előtt neki is célja a leendő gazdival megismerkedni. Jó helyre kerül-e a kiskutya, nyugodtabb vagy pörgősebb kiskutya illik a családba.

Mi egyedül az anyagiak miatt mondtunk le a magic kölykökről. Sajnos nagyjából fél millió forintot még nem engedhetünk meg magunknak egy kiskutyáért. Ez az ár pedig tényleges minőséget, betegségektől mentes kiskutyákat biztosít.


Évekkel ezelőtt nekünk is volt bernink egy másik kennelből. Törzskönyvezett volt, szűrt is, azonban mégis elveszítettük 1,5 évesen. Ő még egy ,,új" kennelből származott. Ha egyszer kiskutyát fogok venni, akkor biztos, hogy a Magic Bernese kennelre fogom tenni a voksot.


UI: a kiskutyákat hónapokkal előre érdemes lefoglalni, nehogy lemaradjatok.

Sok sikert!

2021. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!