Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás kötőhártyagyulladás?

Allergiás kötőhártyagyulladás?

Figyelt kérdés
Lett egy kiskutyánk. Egyik reggel összeragadt gyulladt szemmel keltem és éjjel be volt dugulva az orrom. Lehet a kutyától van. Van olyan allergia gyógyszer ami ezeket teljesen elmulasztja? Szemcsepp életem végéig? Tanácsok, tippek??
2021. dec. 4. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam allergia vizsgálaton kutyaszőrre és kutyahámra nem vagyok allergiás a leletem szerint. Azért is mertük bevállalni. Lehetséges hogy nem mutatta ki a vizsgálat??
2021. dec. 4. 18:54
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Amint meglett a kiskutya, másnap reggel rögtön így keltél? Mert ha ez csak később lett, akkor nem tudom, miből gondolod, hogy a kutyától van. Ez a kérdés amúgy is inkább az Egészség kategóriába való, mert nem a kutyának van kötőhártyagyulladása.
2021. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hétre rá lett kb. Velünk alszik egy ágyban, ezért kezdtem erre gyanakodni.
2021. dec. 4. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ne aludjon egy ágyban veletek, és kiderül. Amúgy sem túl higiénikus. Sok éve vagyok kutyatartó, de bármennyire is szerettem a korábbi és szeretem a mostani kutyáimat, a vetett ágyba soha nem engedtem fel - nem a kutya miatt, hanem amiatt a kosz-piszok miatt, amit az utcán járva óhatatlanul felszed. Simán lehetsz ilyesmire allergiás, ha egyáltalán ez az oka a tüneteidnek, hogy veletek alszik.
2021. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáljuk utolsó. Köszönöm.
2021. dec. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!