Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális,hogy egy kölyök...

Az normális,hogy egy kölyök kutya állandóan fosik?

Figyelt kérdés
Szárazat eszik meg főzök neki rizst hússal ?Lehet még érzékeny a gyomra?A konzerv kajátol nagyon fosott,azt egyszer adtam neki.Többet soha.Most vettem neki szárazat,mert nem volt időm főzni.Lehet hogy attol?Eszik,a kedve jó,tehát tuti nem beteg.
2021. dec. 6. 06:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2021. dec. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha összevissza eteted, akkor ne csodálkozz.

Amikor hozzád került, továbbra is azzal kellett volna etetned, amit az anyja mellett is kapott. Aztán szépen fokozatosan lehet átszoktatni másra. Ha elhoztad, és egy teljesen új konzervet adtál neki, aztán meg főtt kaját, most pedig száraz tápot, akkor egyértelmű, hogy ezt te szúrtad el.

Remélem az megvan, hogy a hús meg rizs is csak fűszerek nélkül mehetne, natúran.

Vegyél szegénynek egy jó minőségű kölyök száraztápot, és add neki azt, kezdetben azt is beáztatva vízben.

Ezzel jártok legjobban mindketten.

Oltásait remélem beadatod...

2021. dec. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

A tápok és a konzervek között is hatalmas különbség van, lehet, hogy mással kell próbálkozni, illetve ha érzékeny a gyomra, nem kellene a kaját össze-vissza kutyulni. Érzékeny gyomrú kutyánál egy tápváltásnál akár egy-két hét is eltelhet, amíg megy a hasa (és simán elképzelhető, hogy csak a tápok kis százalékát kaphatja). Lehet, hogy pont kifogtál egy ilyet.


Dokihoz is érdemes elmenni, lehet, hogy férges vagy elkapott valami fertőzést. Nem minden vírus és baktérium dönti le teljesen a kutyákat, vannak nagyon enyhe lefolyású betegségek is. Ha allergiás, a doki azt is meg tudja állapítani. (persze sajnos vannak állatorvosok, akiknek nincsenek diagnosztikai berendezéseik és vizsgálatok nélkül adnak diagnózist és azt úgy is kell kezelni -> keresni kell másik dokit)

2021. dec. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 mekkora egy nyomorult vagy!Hol olvastál olyat ,hogy én a hús fűszerezem neki.Gondolom azért főzök neki külön te észlény😡És azt hol olvastad ,hogy nem ugyanazt kapja?A tenyésztő mondta,hogy mindent meg eszik.Maradéktol kezdve a száraz tápig.Én maradékot nem adok neki,azért főzok.Mi ebbe az össze vissza etetés?Inkább változatos.Áhhh inkább ne írtál volna semmit!
2021. dec. 6. 08:59
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

"A tenyésztő mondta,hogy mindent meg eszik.Maradéktol kezdve a száraz tápig."


Tenyésztő 🤣 Ezzel el is árultál mindent.

2021. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha vihogsz ha nem,ő mondta.Ezen mi olya ku...a vicces?
2021. dec. 6. 09:06
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Melyik kennel?
2021. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

7, A Jófogás kennel.Ez is szaporítótól vásárolt. :'D


Ne etesd össze vissza minden szarral és nem fog fosni.

Tápot mit kapott? Konzervet mit kapott? Minek kellett eddig is főzni,ha tápoztok vagy konzerveztek?


Ha valami pedigree vagy Darling akkor most dobd ki a p*csába azt a szemetet és nézz neki rendes tápot.

A normális prémium táp mellé nem fog kelleni főzni sem.Ha pedig főzöl akkor ne tápozz,ne konzervezz.Vagy ez vagy az.

2021. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Az a vicces, hogy tenyésztőt írsz, pedig nyilván szaporítótól van.


Valtozatos etetés? Dehogy változatos, hanem teljesen random össze-vissza. Szerencsétlennek esélye sincs beállnia egy étel emésztésére, ha épp azzal eteted, amit találsz.

Miért sejtem, hogy valami olcsó, moslék tápot vettél? Chappy, Darling, Pedigree, Tesco gazdaságos vagy hasonlót?

2021. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
300.000 ezer forint volt a kutya.TENYÉSZTŐTŐL VETTÜK,ahogy a már meglévő 8 éves kutyánkat is.Nem is értem ha nem tudtok normálisan a kérdésre válaszolni,minek írtok?El se olvasom végig mert nem érdekel.
2021. dec. 6. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!