Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labrador retriever használja...

A labrador retriever használja a hangját?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de ha idegen érkezik akkor jelez?

#kutya #ugatás #Jelzés labrador
2021. dec. 6. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Nekem csak a golden ladradorom ilyen.
2021. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Kutya függő. Nekem a kaukázusimtól bárki bejöhetne, de láttam már olyan labradort aki mellett úgy se mennék be, hogy ott van a gazdája (pedig szófogadó)
2021. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Volt labrador gazdiként (szegény már elhunyt) tanusíthatom, hogy ember nem hagyta volna el élve a kertet ha beugrik ehhez a 40 kilós vérebhez :D


Hangját? Fél város hallotta azt a mély ugató hangot ahogy ugatta a kedvenc biciklis öregasszonyát amikor reggelente eltekert a ház előtt :D

2021. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Minden kutya jelez,ha idegen jön a ház közelébe.

De a labrador sem kint tartható,úgyhogy inkább szerezzetek be riasztót.

Van külön állat ellen is infrás és ultrahangos riasztó is.

2021. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Ezt a hülyeséget honnan vetted, hogy a labrador benti kutya?! :DD #4
2021. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Neked lehet,hogy még a csivava is kinti kutya,de a Labrador nem az.

Vadászkutya,terápiás kutya,kereső kutya,családi kutya,rengeteg mindenre lehet használni,mert ember központú.

Jó van tudjuk,neked a nagyanyád még téged is kint tartott és semmi bajod nem lett,de attól még ő se egy követendő példa.

Vannak kint tartható kutyák,a labrador nem kintre van.pont.


De tenyésztő eleve nem is ad kintre labradort,szaporítóktól meg csak a "nehogymá',én jobban tudom" felelőtlen ember vásárol.


Ha hiszed ha nem a chip és az oltás is egy tök hasznos és szükséges dolog,sőt az is jó,ha nem malacként tartod a kutyát és nem házi moslékkal tömör.

2021. dec. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

A labrador kinti kutya? Azt kellene a tökénél fogva kikötni oda aki ezt a hülyeséget is ki meri ejteni a száján,vagy minimum merészel ilyet állítani.

Magyar 'példa mutató' állattartók,mindent ki a kertbe édes mindegy,hogy hosszú vagy rövid szőrű,kicsi vagy nagy,mit igényel a jelleme..

Kutya az kell,csak a kertbe dísznek,had lássák a szomszédok is,hogy telt egy 40.000-es szapis labira.

2021. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

Pedigree jutalomfalatokkal tömtük és vegyesen kapta a minőségi száraz tápot / konzverves marha kutyakonzervet okostojás :)


Degeszre tömte a fejét, megvolt a maga kis birodalma és a tágas kutyaháza, nagyon vidám kutya volt.


A bokor alatt kiásta magának a kedvenc pihenőhelyét nyáron, oda is bújt ha kedve volt hűsölni.


De persze, kanapé kutyaszakértő megjött :)


Szerintem neked életedben nem volt labradorod fapofa :)

2021. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
De amúgy igen,jelezni jelez a labrador is.Minden kutya jelez,csak nem fog semmit csinálni,ha valaki bejön.
2021. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Ez azért a "csak nem fog semmit csinálni" erős túlzás. Már csak a saját kutyánk példájából is kiindulva.. Csoda, ha élve megússza ha bejön és a kutya meglátja a betolakodót. Rosszabb esetben vacsoraként végzi :D
2021. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!