Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám szobatisztaságra...

Kutyám szobatisztaságra nevelése kicsit elsiklott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapos lány kutyám van. Bent tartjuk és a kis udvarunkra szoktuk kiengedni piszkítani. Időben elkezdtük a szobatisztaságra nevelést, jól is ment már csak nagyon ritkán történtek „balesetek”. Viszont egy hónapja rászokott, hogy a szőnyegre pisil. Ilyenkor megszidom és kiteszem az udvarra hogy ott végezze. Napközben alig ürít, este pedig amikor nem látjuk többször is. Pedig napközben rendszeresen kiengedem sokszor megyek is vele hogy pisil e. De csak futkos szagolgat. A játékokat is elraktam és minden olyat ami eltereli a figyelmét de így is csak néha piszkít kintre. Pedig eddig mindig oda piszkított. A segítségeteket kérem. Mit tegyek?

2021. dec. 8. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy nincs kedve kimenni a hidegbe :D Amúgy én úgy tudom, hogy 5-6 hónapos koruk körül van a kamaszkor és ilyenkor hajlamosak elfelejteni már megtanult dolgokat, mert feszegetik a határaikat. Lehet, hogy nálatok is erről van szó. Fújjátok be a szőnyeget ilyen “pisilésgátló” spray-vel.
2021. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Addig maradtok kint amíg nem WC-zett. Ha nagyon nem akar akkor vidd egy kört pórázon a ház körül.
2021. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
#2 nincs mindenkinek ideje napi 6x akár 1 órát is kint ácsorogni.
2021. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Szedd fel a szőnyeget, és hordd el sétálni.
2021. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!