Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ne egye meg a...

Mit csináljak ne egye meg a macska kakit?

Figyelt kérdés
7 hónapos francia bulldog kutyánk van és van 5 macskám is, van hogy az udvarba végzik a dolgukat a kutyánk meg élvezettel megeszi, mit tegyek ez ellen.. Már vettem sprayt ami elvileg eltaszitja, nem csak tápot esznek a macskák szóval az se lehet hogy táp szaga van, vitamint is kap rendszeresen a kutya.. Már nem tudok mit kitalálni, mert ugye a kutya meg f..ik tőle..
2021. dec. 9. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

De gusztustalan :-(

oké, nem ezt kérdezted, meg nem segít, meg sok kutya csinálja, de akkor is fúj!

2021. dec. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok vele el hiheted.. most találtam valami tablettát hátha jó lesz ellene
2021. dec. 9. 06:28
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Legyen valahogy emberszagú(fújd be pl, parfümmel) a kaki, azt tuti nem fogja megenni.
2021. dec. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaiskolában állítólag meg tudják tanítani, hogy a finomságot sem eheti meg csak a gazditól (tehát se idegen kezéből, se a földről). Lehet, hogy ez segítene.
2021. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

1. Szedd ossze surubben a macskaszart, hogy a kutyanak eselye se legyen belekajalni.


2. Kutyaneveles idoszakaban azert egy kicsit jobban oda kell figyelni a kolyokre es mielott rosszat csinal, akkor kell raszolni, hogy ne tegye ... nem utolag kell lecseszni.


3. Ha elmesz egy kutyaiskolaba, ott megtanitanak a kutyaval valo foglalkozasra, tanulhatsz technikakat es beloled is gazdit faragnak.

2021. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát ezért nem írok ide sűrűn.. 1. Hát a macska tudod el ássa amit észre veszek fel is szedem...


2. kertes ház 1300 nm telekkel, meg nézném azért hogy keresgéled az összes kaksit..


3. Nem egy kutyám volt/van egy se szófogadatlan, mint tudjuk elég makacs fajta a francia bulldog. Nyilván rá van szólva ha vele vagyunk kint és ezt ő tudja is mert nem csinálja akkor, de mikor ramaty idő van kint gyors ki fut egy pisi, kakira igeeeen mert ő már 3hónapos korára megtanult sok dolgot a tenyésztőtől és adott nevelési tanácsokat issss, na de elkanyarodtam a dolgoktól nagyon köszönöm az építő jellegű hozzászólásod kedves 5.

2021. dec. 9. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, a szedd össze sűrűbben technikai kivitelezésén én is megakadtam :-DDD A sötétség a fejekben tényleg nem semmi, valahol az ilyen nem érdemli meg, hogy ne bántsam. A cicák lehúzzák maguk után a wc-t.

Mondjuk mégse mondott akkora ökörséget az 5#. Ha egy kicsit átkötöd a kábeleket a fémkeresőn... Macskasz@rra jelezzen. Naponta végigszalad valaki az udvaron, sípolásnál kiássa a termést és a blöki nasi nélkül marad.


Na, mostmár sűrűbben írsz ide, kérdező?

2021. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen már rendeltem a wishről.. Hál isten, hogy nem vagyunk egyformák milyen uncsi lenne.. :)
2021. dec. 9. 10:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!