Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek a Flowdog nyakörvei,...

Milyenek a Flowdog nyakörvei, pórázai?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, vajon tényleg olyan jók-e, mint amilyen borsos az áruk. Nagyon jól néznek ki egyébként, az külön szimpatikus, hogy magyar gyártmány, de most gyakorlati tapasztalatokra vagyok kíváncsi. :-)

2021. dec. 9. 21:42
 1/7 anonim válasza:
77%
Annyira nem vészes az áruk ha figyelembe vesszük, hogy nem havonta kell őket cserélni. Szerintem a különleges megjelenés megéri ezt az árkülönbséget.
2021. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Miért,van igazából rossz nyakörv vagy póráz?

Bármelyiket rácsatolod az kb csak arra jó,hogy lógjon köztetek egy kis kötélke a bírság elkerülése érdekében,legalábbis ha normálisan meg van tanítva,az olyan kutya egy sima spárgán vagy sodrott kötélen is sétáltatható.


Szimpla textil nyakörv & póráz csak csicsás,színes és van rajta egy nagyobbnak (vagyis drágának inkább) mondható márka név.

Ha neked tetszik,és a színe miatt megéri akkor persze,teljesen jók sétáltatásra,pont annyira strapabíróak mint a többi textil nyakörv.

2021. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Oh,amúgy nem is olyan drága az.

Ha bemész egy Fressnapfba vagy alpha zooba ott se kapsz sokkal olcsóbbat,csak azok sima egyszínűek többnyire.

A hámokért is az a 8.000ft egy teljesen átlagos ár.

2021. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
A nyakörvek túl szorosak,a pórázok túl rövidek.
2021. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem mondanám drágának, ilyen árban mozognak, csak ez jól is néz ki. Viszont köszi a kérdést, szerintem beszerzek innen egy néhány terméket
2021. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem drága, azért fizetsz, mert egyedi, nem tömeggyártott és kézműves termék.


Nem néz ki nagyon extrán strapabírónak, de sok kutyának az nem is kell, a többinek meg ott van a Vagus, Elperro stb.


Én mondjuk inkább megvarrom magamnak, egy póráz árából a három kutyámnak összehozok fejenként egy póráz-nyakörv szettet, szuper időtöltés számomra és azzal valóban nem találkozom majd az utcán. Ja és én szeretem, ha a póráz fogantyúja és a nyakörv belseje puha anyagból van.

2021. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
62%

Mi kb egy éve használjuk, de amúgy abszolút megérte az árát.

A kutyánk szó szerint minden sz*rba belefetreng, de szerencsére könnyű tisztítani.

Jobban bírja a nyúzást, mint amik előtte voltak, szóval lehet hogy drágább, de nem is kell félév után újat venni.

2021. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!