Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknál télen is kell...

Kutyáknál télen is kell bolha,kullancs elleni védekezés?

Figyelt kérdés
Illetve féregteleníteni elég már 3 havonta egy 5 hónapos kutyát? Ha 1 hónappal ezelőtt volt.

2021. dec. 10. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Kullancs ellen sajnos kell, már félméteres hó alól is volt, hogy összeszedett a kutya. Persze nyilván függ attól is, hogy hol laktok, a város közepén talán nem kell.

Féregtelenítés elég negyedévente már.

2021. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Bolha ellen az év minden szakaszában kell, sőt az utóbbi jó néhány évben az enyhe telek miatt kullancs ellen sem árt, nagyon szívósak a kis dögök.

Féregteleníteni bőven elég háromhavonta.

2021. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy tudom,hogy igen.Ezek az alattomos kis férgek sajnos hideget-meleget bírnak..

Amikor szezonja van ezeknek tavasszal és nyáron azért kell fokozottabban figyelni,mert akkor a szaporodásuk miatt vannak többen,és ugyebár úgy könnyebb össze szedni őket,de tulajdonképpen egész évben van egy bizonyos mennyiségű.


Egyedül a szúnyogcsípéssel terjedő szívféreg az amit meg lehet úszni télen,hiszen nincs szúnyog.

2021. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem.Ezen kívül meg az oltásokon kívül mást nem igen kell?
2021. dec. 10. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez mellé még van jó minőségű kaja és sok-sok játék a gazdival, akkor mindene megvan, amire szüksége van :-)
2021. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

A szívféreg ellen havonta kell védekezni.

És igen, télen is kell kullancs és bolha ellen védelem.

2021. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Amilyen enyhék a telek, kell.
2021. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Télen is kell,mert ha nincs olyan hideg kint,akkor vannak kullancsok.Az ên kutyám is hidegbe lett babéziás.
2021. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, miért lettem lepontozva, engem télen is csípett már meg szúnyog, természetesen védem a kutyámat is.
2021. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!