Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » És most mit adjak neki??

És most mit adjak neki??

Figyelt kérdés

Inkább éhen döglene a kutya mint hogy megegye a tápot.

5 percig azt hallgattam hogy milyen rohadt hangosan korog a gyomra. Ezen kívül előtte ma mást nem kapott.

Ha újra főznék neki, ismét gondjaim támadnának ezzel szóval most már tanácstalan vagyok. Esetleg leírnád normálisan így fél év könyörgés után hogy hogyan és mivel etessem a 4kg, kisméretű, 11 hónapos kutyát??

Köszi..



2021. dec. 11. 22:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tudjuk hogy nem én kezdtem el házi koszttal etetni, mégis megtörtént. Csak egészséges dolgokat kapott és reggel mégis epét hány.
2021. dec. 11. 22:01
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és az istenért nem tudom rágásra szoktatni őt.
2021. dec. 11. 22:02
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez már állatorvos lesz. Epét hány? azonnal orvos! Ő megmondja, hogy mi baja, miért nem eszik, vagy hogy Te mit csinálsz esetleg rosszul. Ja és ne etesd mindenféle kajákkal amikről azt hiszed, hogy jó lehet neki.
2021. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rág akkor valami baja van. Egy kiskutyának rágnia kell. Vagy íny gyulladás vagy rossz fog. Sajnos muszáj orvoshoz vinned.
2021. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha epét hány, akkor talán ideje lenne meglátogatni az orvost. Valószínűleg van valami krónikus betegsége.

Meg egyébként sem árt ha egy szakembertől kérsz tanácsot az etetést illetően.

2021. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem főzöl már neki? Farkaskonyha vagy Petchef? Nem csodálom, hogy főzött kaja után nem kívánja már a tápot.
2021. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Elso egy orvos meglatogatasa, ha nem talal semmit,csak finnAs a kutya,olvass utana a barfnak, szepen rendbehozza az ilyen valogatos kutyakat, es a legegeszsegesebb, termeszetesebb taplalas,ha jol csinalod es minden kiegeszitot, asvanyi anyagot megkap. 4 kilos kutyanal nem is draga dolog, azert egy 40 kilossal meggondolando lenne.
2021. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Van étvágya, a kedve is jó.

Azért váltottam volna vissza a tápra mert nem tudom mitől kezdett el hányni. Ha holnapra tünetmentes lesz, akkor a tegnapi étel okozhatta neki, aki kivéletesen valóban nem lehetett jó választás neki.

2021. dec. 11. 22:19
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki kene zarni a szervi okokat, ez eddig miert nem jutott eszedbe kerdezo? Lehet azert valogat, mert fajnak a fogai es nem tud/akar mindent megragni.

Aztan ha kiderul, hogy nincs semmi baja, akkor szepen leszoktatod a valogatasrol. Az van, amit ele raksz, ha nem eszi meg, elveszed, visszakapja kovetkezo etetesnel. Ehes kutya enni fog.

De ha faj neki a ragas, akkor nyilvanvaloan szenved, az mas.

2021. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Ja es ne etesd ossze-vissza minden szarral. A hanyas amiatt van gondolom.
2021. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!