Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős, inkontinens kutyára...

Idős, inkontinens kutyára szoktál valami betéttel kitömött bugyit/alsógatyát adni? Van valami jó tanácsod a számomra? Az alany egy 9 kg-os westie kan kutya.

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 18:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Talán szívtelennek fogsz tartani, de nekem mikor inkontinens lett a kutyám és már alig mozgott, aludt kb. egész nap, inkább humánus módon elaltattám, mert ez már méltatlan hozzá és én sem tudok egész nap vele lenni, hogy cserélgessem a pelusát. Aztán elkezdődött nála egy komoly betegség is, így nem akartam megvárni, hogy fájdalmai is legyenek. A tiéd hány eves?
2021. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Elaltatták* bocsi
2021. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Neten biztosan találsz, mert létező dolog a kutyapelus.
2021. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
#1 Baszki mekkora egy szemétláda vagy te. Ezt nagyon ide kellett huqyoznod.
2021. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Inkontinens kutyát elaltatnám, nehogymár összehugyozgasson mindent. Pelenka meg csecsemőre való, nem kutyára!
2021. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

#4

A kutyám elkezdett lebénulni, inkontinens volt, már csak feküdt egész nap. Tudod mi lett volna szívtelenség? Szenvedések között életben hagyni.

2021. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok, mondjuk nyilván ha csak annyi baja a kutyának, hogy inkontinens, még én sem altatnám el! De általában mire ide eljut, már más bajai is szoktak lenni.
2021. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mentett kutya, a pontos korát nem tudjuk. De olyan 12-13 évesnek gondoljuk. Családtagnak tekintjük, ezért nem szeretnénk elaltani azért mert egy kicsit szivárog a kutya. A hallása és a látása is romlott az elmúlt időben, de fájdalma nincs. Ha fájdalmai lesznek és visszafordíthatatlan lesz a dolog, akkor fájó szívvel el fogom vinni az orvoshoz és megteszem azt amit nem szeretnénk.
2021. dec. 16. 18:43
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Az oké, hogy a tiédnél akkor-ott ezt a döntést hoztad. Mindenki tudja, hogy van ilyen opció, senki nem hülye! De vannak olyan gazdik, akik többet tudnak tenni, nem adják fel akkor-ott, ők látják, ők tudják. Bele kell mártani a kést és megforgatni... Mert azt csináltad most. Akinek öreg állata van ez a rémálma. Amiről beszélni sem akar, gondolni sem rá amíg nem muszáj.
2021. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Ja, és ha nekem pisálna be a kutyám kb. tojnék rá. Ami lehet megoldás, pelus, vagy nem tudom mik vannak azt megtenném persze. A tárgyakat ami pisis lesz kidobhatom, vehetek újat, az csak tárgy. Amit ad a kutya azzal, hogy él azt semmilyen élettelen vacak nem helyettesíti. Egy napot nem adnék semmiért.
2021. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!